;
TYT Coğrafya Soru Bankası

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Yavuz Tuna TYT Coğrafya Soru Bankası

Sevgili Gençler;

 

Bu kitap;

 

Geleceğinize giden yolda TYT sınavında çıkacak coğrafya sorularının oluşturduğu engeli tamamen ortadan kaldırmak amacıyla hazırlanmıştır. Müfredat dışı, fazla ve sınav kapsamında olmayan bilgilerden tamamen arındırılmış; yeni nesil sorular ve güncellemelerle sizlere sunulmuştur. Sınavda gelebilecek soru tarzları üzerine vurgu ve açıklamalar titizlikle yapılmıştır. Kitabımız birçok öğrencimizin ilgiyle takip ettiği "YAVUZ TUNA İLE COĞRAFYA" adlı youtube kanalımızdaki seçkin ders videolarıyla desteklenmiştir.(Tavsiyem: Önce dersi izle; sonra soruları çöz ki farkın ortaya çıksın). Ayrıca kitabımızdaki soruların çözüm videolarını izleyerek olası tıkanıklıkları aşmanız amaçlanmıştır.

 

Arkadaşlar;

 

Bu kitapla birlikte bilmenin keyfini ve rahatlığını sonuna kadar yaşayacağınıza inanıyorum. Çalışmalarınızda sizlere yürekten başarılar diliyorum. Yolunuz, bahtınız açık olsun. Faydalı ve verimli olması arzusuyla...

 

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 248

Soru Sayısı: 1325

ISBN: 978-605-7716-87-3 • Fatih Tüfekci, Öğrenci
  Puan :

  Çök güzel bir kitap herkese öneriyorum mükemmel! Yavuz Tuna Çok Yaşa !!


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fatih, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Ayse Durna , Öğrenci
  Puan :

  Çooook hızlı bir şekilde geldi, çok memnunum. İçerik olarak da henüz başlamadım fakat Yavuz Tuna hocama güvenim sonsuz. Saygılar.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ayşe, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)