;
10. Sınıf TAK Matematik Soru Bankası

Satış Fiyatı: 43,00 ₺

0 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 10. Sınıf TAK Matematik Soru Bankası


Selam Değerli Dostum,

Artık 10 sınıfsın. Lise hayatının ikinci adımı. Bu sene senin için çok önemli çünkü hayatında başlayan bu değişim bu dönemle birlikte hız kazanacak.

Matematik dersi adına 10 sınıfta öğreneceklerin, geçen sene başlayan Lise Matematik macerasının, aynı zamanda ikinci perdesi olacak. Toplam 6 üniteden oluşan TAK Matematik Soru Bankası kitabı hem okul yazılılarında karşına çıkacak tüm konuları kapsıyor hem de ÖSYM’nin her soru tipine seni hazırlıyor.

TAK (Test,Açık Uçlu, Klasik) Türkiye’de bir ilk. Seni çoktan seçmeli test sorularına, yazılılarda
ve yeni sistemde sorulacak açık uçlu sorulara, klasik sorulara ve ÖSYM mantığına yakınlaştıracak. TAK soru kısmında sana model oluşturacak, konuyu pekiştirecek en uygun soru verilir; sonrasında TAK çözümle bu sorunun çözüm yöntemi ve konu detaylarına değinilir. Sonra TAK 4’lü kısmında 2 test,
1 açık uçlu, 1 klasik soru ile seni tüm olasılıklara karşı hazırlar. Her bölümün sonunda bulunan TAK taramalar ile tüm bölümde öğrendiklerin tekrar edilir. ÖSYM tarzı testlerle seni üniversite sınavlarına adapte eder. Ünite sonlarında yer alan Tak Yazılı kısmıyla seni dönem içindeki sınavlara hazırlar.

Elindeki kitapta öncelikle MEB’in kazanımları ve bizden bilmemizi istedikleri verilir. Bunun yanında ÖSYM’nin güncel soru formatlarını tamamen barındırır.

Artık tüm soru kalıplarını TAK diye öğrenecek ve karşına gelebilecek her türlü soruya baştan hazır olacaksın.

TAK Matematik ile Matematiği kafana takma!


Alt Başlık: Matematik

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 392

ISBN: 978-605-7825-30-8