;
Akıllı Takip Ajandası

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Akıllı Takip AjandasıHer insan ne yaparsa yapsın başarılı olmak için yapar. Düşünsene, marangoz düz durmayan bir masa yapmak isteyebilir mi ya da bir öğrenci öğrenmek istemiyor olabilir mi? Elbette olamaz. “Peki herkesin başarılı olamamasının sebebi ne öyleyse?” diye sorabilirsin. Buna tek cevabım var, o da: Plansızlık!

Hayatta başarılı olan insanları gözünün önüne getir. Çevrendeki başarılı insanları bir düşün! Hatta onlarla konuş. Nasıl başarılı olduklarını sor. Sana verecekleri cevap: “Hedefini belirle ve planlı çalış.” olacaktır.

Peki herkes başarılı olmak istiyorsa neden herkes planlı çalışmıyor? Çünkü herkesin planlarını düzenleyen akıllı bir yardımcısı yok. Ama artık senin bir yardımcın var: ATA! ATA, yani Akıllı Takip Ajandası. Tonguç’un başarıya ulaşman için hazırladığı en etkili ürün. Sen hedeflerini belirleyeceksin. Çalışmak için kollarını sıvayacaksın. O ise senin için hepsini kayıt altına alacak. Her an hedeflerini ve planlarını gözünün önünde tutacak. Notlarını hatırlamanı kolaylaştıracak. Çalışmalarında en büyük yardımcın olacak. Onun zengin ve renkli içeriği senin için çalışmayı eğlenceli hale getirecek. Sen onunla planlı ve etkili çalışmayı yeniden öğreneceksin. Böylece başarıya yelken açacaksın.

Ama unutma! Akıllı Takip Ajandası içinde yüzlerce imkanı olan bir yardımcı da olsa onu kullanacak olan sensin. Yani bu imkanları başarıya dönüştürecek olan sensin!


”ATA 2019 Aylık Takvim PDF dökümanı güncellenmiştir.”

 

İçindekiler: Hedef Planlayıcı, Günlük Planlayıcı, Haftalık Planlayıcı, Aylık Planlayıcı, Not Takipçisi, Ödev Takipçisi, BİL BOA Doğum Günü Takipçisi, Film Takipçisi, Kitap Takipçisi, Tatil Takipçisi, Dikkat Geliştirici

Türü: Ajanda / *Güncel Baskı

ISBN: 978-605-2322-18-5 • METEHAN KARAGÖZ, Öğrenci
  Puan :

  EFSANE BİR ATA HERKESE ÖNERİRİM


 • Fikriye İldanlı, Öğrenci
  Puan :

  HARİKA


 • Meryem ŞAHİN , Öğrenci
  Puan :

  Ben Azra siparişimi verdim heyecanla bekliyorum


 • Ecrin TAHTASIZ , Öğrenci
  Puan :

  Hocam ben uzun zamandır kendi ajandamı yapmaya çalışıyordum ama Bu mükemmel ürün karşıma çıktı HEMEN ABİMDEN KİTABI BRNİM İÇİN SATIN ALMASINI İSTEDİM Kendi stilimle bir ajanda kullanmak benim için derslerimde dönüm noktası olacak diye düşünüyorum ????????


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ecrin, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Bengi Erol, Öğrenci
  Puan :

  gerçekten BA YIL DIM


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Bengi, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)