;
Ayt Matematik Fasikülleri - Trigonometri

Satış Fiyatı: 15,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs Ayt Matematik Fasikülleri - Trigonometri

Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

Elindeki bu fasikül matematik içinde yer alan trigonometri konusuna ait tüm soruları doğru cevaplayabilmen için hazırlandı.

Fasikülümüzün içerisindeki ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu; özgün sorular MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu. Trigonometri fasikülüne girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek fasikülü kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğrenebilirsin. Ayrıca trigonometri konusunu işlerken işine yarayacak hap bilgileri Hatırla kısmından edinebileceksin. Föy sayfalarının başında bulunan Özet, Örnek-Çözüm ve Pekiştir bölümleriyle önce konuyu öğrenecek, örnek soru ve çözümüyle mantığını kavrayacak sonra da pekiştireceksin. Hemen ardından föy testleriyle de kendini geliştireceksin.

Temel Düzey, Orta Düzey, İleri Düzey ve Sınav Tarzı soruların yer aldığı bölüm testleri konuları öğretecek, sınayacak, zorlayacak ve sana sınav provası yaptıracak.

Fasikülünün bölüm testlerinden sonra gelen ve trigonometriyi baştan sona tarayan Tekrar Testleri ise eksiğin kalmamasını sağlayacak. Fasikülde her testin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin. Matematik fasikülü serilerinden olan trigonometri ve sonrasında gelecek olan diğer matematik fasikülü TYT-AYT’de istediğin nete ulaşmanı sağlayacak.

Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle ve kaynakla çalışırsan üniversite sınavında başarı seni bekliyor!

Türü: Fasikül
Sayfa Sayısı: 144
Soru Sayısı: 503
ISBN: 978-625-7006-52-1


 • arzu PÜSKÜLLÜ, Öğrenci
  Puan :

  iyi günler acaba bu ve limit türev integral fasikülleri 2021 içinde uygun mudur yani güncel mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Ürünlerimizin hepsi müfredata uygundur Arzu. :)


 • Zehra Erdem, Öğrenci
  Puan :

  hocam ben bu sene 9a geçiyorum kullanmaya başlamam uygun mudur


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zehra. AYT'ye hazırlanmaya başlayacaksan elbette uygundur😊


 • Busenur Kutlu, Öğrenci
  Puan :

  Kitabi alıcagım ama hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Aras Kargoyla gönderiyoruz kitaplarımızı🙂


 • Taha Said Yıldız, Öğrenci
  Puan :

  SORULARIN ÇÖZÜMÜNE ULAŞILAMIYOR BU NEDEN KAYNAKLI? TATS UYGULAMASINDA KAREKOD OKUTUYORUM AMA ÇÖZÜM VİDEOLARI ÇIKMIYOR. AÇIKÇASI HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM:(


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Taha, destek@tongucmagaza.com adresine uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresi ve kitabın kaçıncı baskı olduğunuzu iletmenizi rica ederiz. İlgili sayfanın fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz olarak ilettiğiniz takdirde kitapları aktif edebilmekteyiz. Bu süreçte dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz. Sevgiler :)


 • ece karabulut, Öğrenci
  Puan :

  aktivasyon kodum tamamen silinmiş aktivasyon kodunu rica etsem söyleyebilir misiniz?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ece, TYT- AYT kitaplarımız uyumlu değildir. http://www.kamp2020.com/ adresinden soru çözümlerine ulaşabilirsiniz. Sevgiler :)