;
Edebiyatik

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs Edebiyatik

Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

Elindeki bu kitap AYT Edebiyat kısmında Gri Koç’un değerli katkılarıyla ve sana en çok verimi kazandıracak, tüm soruları doğru yapmana olanak sağlayacak yöntemlerle hazırlandı.

Kitabımızın hediyesi, Türkiye’de bir ilk olan Dev Edebiyat Posteri tüm edebiyatı hızlı ve en iyi şekilde öğrenmeni sağlayacak. İnfografik tablolar ve renkli anlatımlar içeren dev poster, konu anlatım kitaplarının sayfaları arasında kaybolmak yerine hangi konunun ve kavramın nerede olduğunu beynine görsel hafıza yöntemiyle yerleştirecek. Soruları çözerken, konuları çalışırken en büyük yardımcın bu poster olacak.

Tüm edebiyatı konu denemeleri şeklinde bitirmeni sağlayacak olan Edebiyatik; ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumludur. Konuyu öğrenmen için izlemen gereken uzman hocaların hazırladığı videolara her bölümün başındaki karekod ile ulaşabilirsin. Sorularımız hazırlanırken ÖSYM’nin son yıllardaki bütün sınav soruları ve en son güncellenen MEB kazanımları göz önüne alındı.

Kitabımızdaki her bölümün başında bulunan karekodlar, o konuyu öğrenmen için seni tonguç kampüs kanalında ücretsiz yayınlanan videoya önlendirecek.Testi çözmeden önce o konuyu uzman hocalardan izleyebilirsin.Takıldığın soruların çözümünü de karekodu okutarak uzman hocalardan dinleyebilirsin.

Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle çalıştığında üniversite sınavında büyük başarı seni bekliyor!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 328

Soru Sayısı: 1584

ISBN: 978-625-7006-83-5

 • büşra gürgan, Öğrenci
  Puan :

  merhaba bu kitap 10. sınıf için uygun mu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Büşra. Elbette uygundur❤😊


 • Oğuzhan Yörenç, Öğrenci
  Puan :

  Poster için almıştım,Öyle bir katlama yapmışsınız ki 2 saat posteri katlamayla uğraşıp katlıyamadım ve sonunda yırtıp attım,teşekkürler.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Oğuzhan. Gelen kitaplarda bir sorun olduğunu düşünüyorsan çağrı merkezimizle iletişime geçer misin? Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. 😊


 • Kübra Polat, Öğrenci
  Puan :

  MÜKEMMEL MÜKEMMEL MÜKEMMEL


 • Yeliz Öz, Öğrenci
  Puan :

  Henüz alamadım ama arkadaşlarıma tavsiye ettim bu sayede inceleme fırsatı da buldum. Garçekten çok iyi bir kaynak.Zaten tonguç un kendi ders anlatımlarını dinliyorum ve yanında edebiyatik in yeteceğini düşünüyorum.


 • Türkan Dane , Öğrenci
  Puan :

  Tek kelimeyle BAAAA YILL DIMMMM gerçekten böyle tam duvara asıp çalışmalık şeffaf kargoyla ve çok hızlı zamanda geldi çok çok teşekkür ederim :) :) :)