;
1. Dönem 10 da 10 Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 15,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 1. Dönem 10 da 10 Zoru Bankası

Uzun bir maratonun sonuna geldik. Bu işin sonunu iyi getirmeliyiz. 2020 LGS senesi tüm öğrenciler için birçok farklılık içeriyor. Sınavın sadece 1. Dönem konularını içermesi ve okulların uzun süreli tatil olması öğrenciler için bu zorlu dönemde değerlendirilmesi gereken bir fırsat oldu.

Yeni LGS 10’da 10 Zoru Bankası İnkılap Tarihi - Din Kültürü - İngilizce 2020 LGS ye özel olarak sadece 1. Dönem konularını içerecek şekilde hazırlandı. Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Kitabında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 11-15-21 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Başarı seninle olsun! 

Türü: Soru kitabı
Sayfa Sayısı: 120 sayfa 
Soru Sayısı: 389
ISBN: 978-625-7006-90-3


 • Betül Nisa ARSLAN, Öğrenci
  Puan :

  merhaba! ben bu kitabı sipariş ettim ve geldi. kitapta hiç bir sıkıntı yok fakat el temizleme jeli gönderilmedi. ama tonguç mağazadan kitap alan herkese el temizleme jeli gönderiyoruz demiştiniz.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Betül Nisa, kampanyamız sona ermiştir :) Anlayışın için teşekkür ederiz. Sevgiler


 • , Öğrenci
  Puan :

  Bazı souları kolay bazıları çok zor güzel kitap


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler.


 • Yılmaz Yeşilkurt, Öğrenci
  Puan :

  Şuan çözüyotum ve çoooooğk memnunum iyiki varsın Tonguç??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yılmaz, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Arda Canbeyli, Öğrenci
  Puan :

  Elinize kolunuza sağlık siz harikasınız çok teşekkür ederim o sınav kazanılacak


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Arda, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)