;
TYT MatematİLK Seviye Soru Bankası

Satış Fiyatı: 37,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT MatematİLK Seviye Soru Bankası

Merhaba değerli arkadaşım,

İyi bir planla çıkılan yolun sonu başarıdır. Bu iki kere iki dört kadar kesindir. YKS’de de başarı için planlı bir çalışma şart. Özellikle de TYT Matematik konuları için.

YKS’de öğrencileri en çok zorlayan, aynı zamanda sınav sonuçları için en belirleyici olan test TYT Matematik’tir. Bu zorluğu birlikte aşmak için sana TYT Matematilk Seviye kitabını hazırladık. Kitap, TYT Matematik konularına çalışman için ilk adım niteliğinde.

Başlangıçta TYT Matematik’i öğrenmek için bu soru bankası TYT Matematik yolculuğunu sağlam temeller üzerine kurmanı sağlayacak. 1. SEVİYE her konu için alt başlıklarına bölünerek hazırlanmış testler kılavuz soru ve çözümüyle birlikte konuları öğrenmeni, 2. SEVİYE konunun tamamını kapsayan testler konuları pekiştirmeni ve diğer konularla ilişkilendirmeni sağlayacak.

Kitapta ÖSYM’nin yeni nesil soru tiplerine uygun hazırlanmış sorularla karşılaşacaksın. Bu sorular, matematik özelinde, sınava kadar sürecek ve gittikçe zorlaşacak çalışma temposuna hazır olmanı sağlayacak.

Kitapta aynı zamanda Gri Koç’un, kitaptan en üst seviyede faydalanmanı sağlayacak çalışma programını anlattığı videoya ulaşacaksın. Bu programı kullanarak çalışmanı tavsiye ederiz.

Kısaca elinde tuttuğun bu kitap hem çalışmaya başlaman için atacağın ilk adımı sunuyor hem de bu adımı nasıl atacağını söylüyor. Sana da hayatının bu en kritik yılında sıkı çalışmak kalıyor.

Başarı seninle olsun.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 336

Soru Sayısı: 1273

ISBN: 978-625-7006-99-6 • Merve Doğruel, Öğrenci
  Puan :

  soru çözüm videoları yeterince açık değil ama kitap çok güzel


 • Mustafa Ozan , Öğrenci
  Puan :

  Güzel kitap temel oluşturmak için faydalı


 • Samet Aydin, Öğrenci
  Puan :

  Kitap hızlı bir şekilde elime ulaştı teşekkürler 9,10 konularında büyük bir eksikliğim var bu kitapla tamamlayabilir miyim?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Selam Samet, rica ederiz. Evet, eksiklerini bu kitap ile tamamlayabilirsin. :)


 • Yeliz Lüleci, Öğrenci
  Puan :

  2021 tayfayım 3 gün önce kitabı sipariş ettim ama 2019 model geldi nasil düzelir bu durum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Yeliz selam rica etsek konuyu hızlıca müşteri hizmetlerimize aktarabilir misin? Sana hızlıca yardımcı olacaklardır. Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. 🙂


 • Melek Kaya, Öğrenci
  Puan :

  Kitap elime geçti. Çok güzel ve harika sorular var. Sadece kitabı TATS' ta aktif edemiyorum . Bu kitap daha önce aktif edilmiş diyiyor ama aktif değil. Bu sorunu çözersiniz sevinirim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Melek, TYT- AYT kitaplarımız uyumlu değildir. http://www.kamp2020.com/ adresinden soru çözümlerine ulaşabilirsiniz.