;
0'dan 8'e Hazırlık Seti

Satış Fiyatı: 69,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 8'e Hazırlık Seti

Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır. Elindeki bu kitaplar 8. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşınaçıkacak tüm sözel ve sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor.

0’dan 8’e Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında yenilenen 8. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik. Kolayca öğren diye belli yöntemler gösterdik. Bilgeçler ile bilmen gerekenleri anlattık. Çözgeç ile soru çözmeni sağladık. Kitabın sağ sayfalarında ise Süzgeçler var. Süzgeçler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süzgeçlerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontrol edebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve pekiştirmiş olacaksın. Ayrıca her önemli konunun ardına Testgeçler koyduk ki daha fazla soru ile karşılaşıp konuyu tam pekiştirebilesin. Tabi ki çözemediğin soruları TATS ile izleyip öğrenebileceksin.

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

0’dan8’e Sözel  sayfa sayısı 392  

0’dan8’e Sayısal  sayfa sayısı 352 

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 744 sayfa

Soru Sayısı: 1433

ISBN: 8681794005116


 • Rengin Alataş, Öğrenci
  Puan :

  Kitap çok güzel sayenizde güzel bir lise kazancam :)


 • Alper KARAKAYA, Öğretmen
  Puan :

  Bir Dİn Kültürü öğretmeni olarak bu kitabı çok beğendim.Kızım da beğendi.Din Kültürü ve diğer dersler çok güzel bir şekilde anlatılmış.Soruları da harika.Herkese tavsiye ederim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Alper Bey, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla


 • Miraç Buluç, Öğrenci
  Puan :

  Güzel


 • nisanur güneş, Öğrenci
  Puan :

  kargom bugün geldi gerçekten hızlı geldi öncelikle kitap seti çok güzel ama geldiğinde kutu yırtılmıştı bu yüzden 4 yıldız yine de teşekkür ederim tonguç lgs bu yıl bizden korksun sevgiler


 • Sakine Uyğur , Öğrenci
  Puan :

  Ben bu seti aldım çok beğendim ellerinize sağlık ...