;
0'dan 8'e Hazırlık Seti

Satış Fiyatı: 79,00 ₺

129 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 8'e Hazırlık Seti

Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır. Elindeki bu kitaplar 8. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşınaçıkacak tüm sözel ve sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor.

0’dan 8’e Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında yenilenen 8. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik. Kolayca öğren diye belli yöntemler gösterdik. Bilgeçler ile bilmen gerekenleri anlattık. Çözgeç ile soru çözmeni sağladık. Kitabın sağ sayfalarında ise Süzgeçler var. Süzgeçler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süzgeçlerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontrol edebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve pekiştirmiş olacaksın. Ayrıca her önemli konunun ardına Testgeçler koyduk ki daha fazla soru ile karşılaşıp konuyu tam pekiştirebilesin. Tabi ki çözemediğin soruları TATS ile izleyip öğrenebileceksin.

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

0’dan8’e Sözel  sayfa sayısı 392  

0’dan8’e Sayısal  sayfa sayısı 352 

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 744 sayfa

Soru Sayısı: 1433

ISBN: 8681794005116


 • İbrahim ethem Gebeş , Öğrenci
  Puan :

  Biz sipariş verdik ne zaman gelir bide paragrafonu verdik ne zaman gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İbrahim, siparişler 2-3 iş gününde kargoya teslim ediliyor. Kargon en kısa sürede sana ulaşacaktır. :)


 • leyla hazal hışır, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel kitaplar lgs ye tonguç ile çalışıyorum😍😍🥰


 • Hüseyin can Gündoğdu, Öğrenci
  Puan :

  merhabalar tonguç akademi ben bu konu anlatımlı test kitabını almayı düşünüyorum ama kafamda takılan bir soru var ben 8.sınıfta öğretmenlerim konu anlattıktan sonra tekrar etmeyi düşünüyorum. ama 7den8 e diyince kafam karıştı bu kitap sadece 7den8e gidince mi kullanıla bilir yoksa 8.sınıfta konular tekrar edincide kullana bilirmiyim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, kitabımız 8. sınıf konularını kapsıyor. Tekrar amaçlı da kullanabilirsin tabii ki :)


 • Ömer Efe Erol, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç. Yakında bu üründen almayı düşünüyorum.Bu konu anlatımlı kitaplarla yarıyıl tatilinde 1.dönem konularını hızlı bir şekilde tekrar edebilmem münkün mü? (Seviliyorsunuz:)))


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Efe siz de çok seviliyorsunuz❤😉 Bu kaynağımızın içinde tüm sekizinci sınıf konularını en baştan başlayarak sizin için detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Yani sekizinci sınıfın tüm konularını kaynağımızda bulabilirsin.


 • Deniz Ay, Veli
  Puan :

  Merhaba, Bu sette sadece 8.sınıf konuları mı var yoksa lgs konularının tümünü içeren tekrar mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Bu setimizin içinde sekizinci sınıfın sıfırdan başlayarak tüm konuları tek tek anlatılıyor sizin için❤😉