;
0'dan 6'ya Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 36,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 6'ya Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası


Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır.

Elindeki bu kitap 6. sınıfta karşına çıkacak Türkçe, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile İngilizce derslerine ait tüm konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor.

0’dan 6’ya Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında 6. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun Türkçe, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile İngilizce konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik. Kolayca öğren diye belli yöntemler gösterdik. Bilgeçler ile bilmen gerekenleri anlattık. Kitabın sağ sayfalarında ise Süzgeçler var. Süzgeçler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süzgeçlerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontrol edebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve pekiştirmiş olacaksın. Ayrıca kimi konuların sonuna Testgeçler koyduk ki daha fazla soru ile karşılaşıp konuyu tam pekiştirebilesin. Tabii ki çözemediğin soruları TATS ile izleyip öğrenebileceksin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun- Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Başarılı bir eğitim hayatı için önünde uzun ve önemli bir süreç var. Bu uzun yola sıfırdan başlayıp en yüksek başarıya ulaşmak için birlikte yürüyelim.

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 296 sayfa 

Soru Sayısı: 651

ISBN: 978-625-7894-18-0 • Zekeriya ÖZDEMİR, Öğrenci
  Puan :

  2021 meb müfredatıyla uyumlu mudur?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Elbette uygundur Zekeriya❤😉


 • Neva Erdoğan, Öğretmen
  Puan :

  Hocam ben bu kitabı ve 4 kitap daha aldım ne zaman elime gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, verilen siparişler 2-3 gün içinde hazırlanıp kargoya teslim ediliyor. :)


 • Görkem KUŞCU, Öğrenci
  Puan :

  merhaba tonguç akedemi derslerimde başarıdan başarıya koşmak için 0dan 6 ya sözel ve sayısal soru bankasını almayı düşünüyorum ama bu sorular ve konu anlatımları meb uyumlu ve yeni nesilmi acaba?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Görkem. Kaynağımız konu anlatımlıdır, MEB onaylıdır ve içinde yeni nesil sorular, sınav uyumlu sorular vardır❤😊


 • Zeynep Dilara Yardım, Öğrenci
  Puan :

  Hocam ben 0’dan 6 ya veya tak tikli alacağım sizce hangisini alayım


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Dilara. 0'dan 6'ya setimiz 6. sınıf konularını sıfırdan başlayarak sana anlatan bir kaynaktır. Taktikli ise bizim ilerleme kaynağımızdır ve içinde temel seviye sorularla kısa bilgiler mevcuttur. İkisi de seni sınavlara ve derslerine hazırlar ama birbirinden farklı kaynaktırlar ❤😊


 • merve aktaş, Öğrenci
  Puan :

  0 dan 6 ya 6.sınıfın setli bir biçimi var mı?????????


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Merve. Evet setimizi bu linkten inceleyebilir ve istersen sipariş verebilirsin💖😊 https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/kitapdetay/1132/0dan-6ya-konu-anlatimli-soru-bankasi-seti