;
0'dan 7'ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 37,00 ₺

16 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 7'ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası


7. sınıf Türkçe, Sosyal, Din, İngilizce derslerini içeren 0’dan 7’ye Sözel kitabı, konuları sıfırdan öğrenip kendini hazırlaman için önemli bir fırsat.

Elindeki bu kitap Türkiye’de bir ilk. Kitabın sol sayfaları seni sıkmadan konuların anlatıldığı, sağ sayfaları ise solda anlatılan konunun test edildiği alanlar. Klasik kitaplarda olduğu gibi düz yazılarla değil de, görseller ve kısaltmalar ile eğlenceli bir şekilde anlatılan konular en önemli farkımız. Anlaşılan konuları mini testlerle (Süz-geç) test ettikten sonra konu artık aklında. Eğer soruları yapamazsan TATS uygulamasından çözümlerini de izleyebilirsin. Ayrıca bu kitap akıllı bir kitap. İlla ki yanında taşımak zorunda değilsin. Cep telefonuna indirebilir ve sorularını mobil olarak çözebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yanitüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilirsin. Hem teknoloji hem de doğru anlatım yöntemlerinin birleştiği 0’dan 7’ye Sözel kitabı senin için başarıyı garantileyecek.

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 296 sayfa 

Soru Sayısı: 610

ISBN: 978-625-7894-19-7 • Sudenaz Yalkut, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten çok işe yarıyor kesinlikle almayı düşünüyorsanız alın kargoda sorun çıkmıyor çizik bile olmadan geldi sağol tonguç :)


 • Büşra Kılıç, Öğrenci
  Puan :

  kargo ücretsiz mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Büşra, 70 TL üzeri siparişlerde kargo ücretsiz. :)


 • Aybüke Gerçek , Öğrenci
  Puan :

  Ürünü ben aldım çok güzel bir ürün tonguç sana çok teşekkür ederim


 • CEYLİN OĞUZHAN, Öğrenci
  Puan :

  Sipariş edince kaç günde gelir acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Ceylin selam. Kargolar birkaç iş günü içinde elinizde oluyor😊❤


 • Şevval Su KARAAHMETOĞLU, Öğrenci
  Puan :

  Benim sınavlarım yaklaşıyor da aldığım ürünlerin 1 veya 2 gün içerisinde gelmesi mümkün mü?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Şevval selam. Kargon birkaç iş günü içinde elinde olacaktır. Sen kitaplarına çok daha hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsan sana en yakın Tonguç Kitapçısına bakabilirsin. Sana en yakın Tonguç kitapçısını bu linkten görebilirsin 😊❤ https://tongucmagaza.com/satisnoktasi