;
0'dan 8'e Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 47,00 ₺

13 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 8'e Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası


Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır.Elindeki bu kitap 8. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşına çıkacak Türkçe, İnkılap Tarihi, Din Kültürü ve İngilizce derslerine ait tüm sözel konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor. 0’dan 8’e Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında müfredata ve yeni sınav sistemine uygun Türkçe, İnkılap Tarihi, Din Kültürü ve İngilizce konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik. Kitabın sağ sayfalarında ise Süz-Geç’ler var. Süz-Geç’ler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz.Süz-Geç’lerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontrol edebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve pekiştirmiş olacaksın.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-30 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. İstediğin liseye geçişte önünde uzun ve önemli bir süreç var. Bu uzun yola sıfırdan başlayıp en yüksek başarıya ulaşmak için birlikte yürüyelim.

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası
Sayfa Sayısı: 392 sayfa 
Soru Sayısı: 762
ISBN: 978-625-7894-16-6


 • , Öğrenci
  Puan :

  Sadece 1. Dönemim konuları mı??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, hayır 2 dönemi de kapsamaktadır. İyi çalışmalar dileriz. :)


 • Ömer Efe Erol, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç akademi öncelikle merhaba.Ürünlerinizi severek kullanıyorum. İnternetten alışveriş yapmaya alışkın olmadığım için kırtasiyeden alacağım. Ürünlerinizi Trendyol'dan baktığımda 43.80 ₺'lik bu ürünü 49.50,49.80 ve 51₺'ye buldum. Bu fiyat farkı niye böyle? Bunun cevabını size bırakıyorum(Saygılarımla,seviliyorsunuz:))


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Biz de sizi çok seviyoruz Efe. Biz kitaplarımızı satan tüm kurumlara bir fiyat öneriyoruz ama bu kurumlar kendi kar paylarını düşünerek fiyatlarda artış yapabiliyorlar. Bu duruma yasalar gereği biz müdahale edemiyoruz😉❤


 • Sudenaz Coşar, Öğrenci
  Puan :

  Kitabınızı çok beğendim fakat tatsız uygulamasında kitabın aktif edildi diyor ama aktif değil lütfen buna bir çözüm bulabilir misiniz?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, tatssorunbildir@tongucakademi.com adresine TATS kayıtlı telefon numaranı ve yaşadığın sorunu e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım :)


 • Hasan Yarbo , Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç . Çok güzel bir kitap hazırlamışsınız. Sayenizde derslerimde çok başarılıyım.


 • Süleyman Ayas, Öğrenci
  Puan :

  kargo tahmini kaç gün içinde elimize ulaşır?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, siparişler 2-3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. :)