;
Yeni Nesil Matematik 7'den 8'e Soru Bankası

Satış Fiyatı: 18,00 ₺

16 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Yeni Nesil Matematik 7'den 8'e Soru BankasıLGS’de matematiğin ne kadar önemli olduğunu biliyorsun. Değişen soru tipleriyle birlikte matematik sorularının senden beklentileri de farklı. Şimdi sayısal ilişkilerden yararlanmak, değerlendirme yapabilmek, soruları sayısal olarak yorumlayabilmek bilgi kadar önemli. Üstelik bütün bunları günlük hayatın içindeki, matematiksel durum ve olaylara dayanan problemlerle yapman gerekiyor. Bu kitap sana en yeni soru tipleriyle tam da bu yetenekleri kazandırıyor.

Yeni Nesil Matematik 7’den 8’e Hazırlık Yaz Kitabı’nda 7’DEN 8’E ÖN HAZIRLIK yaparken matematiği yeni nesil sorularla tekrar edeceksin. Bu kitapta konular arası bağlantıları keşfedeceksin. Matematikteki bütünlüğü anlayarak SAYISAL ANALİZ soruları ile matematiksel düşünme ve yorumlama, AKIL YÜRÜTME soruları ile sayısal ilişki kurma kabiliyeti kazanacaksın. GERÇEK YAŞAM problemleri ile matematiği hem hayatının bir parçası haline getirecek hem de karşılaştığın sınavlarda eksiksiz yapacaksın. Bu kitap matematiği formül ezberleme formundan çıkarıp MEB’in yeni sisteminde olduğu gibi senin yorum ve hayal gücünü sonuna kadar kullandığın eğlenceli bir alana dönüştürecek.

Bugüne kadar matematikle aran nasıldı bilmiyoruz? Ama bugünden sonra harika olacağına eminiz. Çünkü biliyoruz ki konulara eksiksiz hâkim olduğunda ve soruları sorunsuz çözdüğünde matematik çok keyifli. Şimdi Yeni Nesil Matematik 7’den 8’e ile eksiklerini tamamlayacak, soruları eksiksiz çözecek ve gelecek sene LGS'ye en sağlam şekilde hazırlanacaksın.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 160 sayfa 

Soru Sayısı: 395

ISBN: 978-625-7894-22-7 • Sudenaz Ayan, Öğrenci
  Puan :

  merhaba tonguç kitap kaç sayfa acaba?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sudenaz, kitabımız 160 sayfadır. :)


 • ömer akkaya, Öğrenci
  Puan :

  kargo ucreti kaç tl


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ömer, 0-70 TL arası siparişlerde Aras kargo 10,90, Yurtiçi kargo 12,90 TL :)


 • Selvi Eroğlu, Öğrenci
  Puan :

  8. sınıflara uygun mu? yoksa sadece 7. sınıflar için mi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Selvi selam. 8. sınıflarımız için uygundur😉❤


 • zeynep su yiğit, Öğrenci
  Puan :

  kitap elime bugün ulaştı .2 günde geldi soruları yeni nesil ve çok güzel .teşekkürler tonguç akademi.


 • Aminenur Bildirici , Öğrenci
  Puan :

  Ya ben pek anlamadım 7.sınıf 'ım bana uygun mu ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, evet uygundur :)