;
0'dan 8'e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 43,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 8'e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası

Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır.

Elindeki bu kitap 8. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşına çıkacak Matematik ve Fen Bilimleri derslerine ait tüm sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor.

0’dan 8’e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında 2019-2020 için yenilenen 8. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun Matematik ve Fen Bilimleri konu özetleri seni bekliyor Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik.

Kitabın sağ sayfalarında ise Süz-Geç’ler var. Süz-Geç’ler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süz-Geç’lerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontroledebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve pekiştirmiş olacaksın.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-30 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

İstediğin liseye geçişte önünde uzun ve önemli bir süreç var. Bu uzun yola sıfırdan başlayıp en yüksek başarıya ulaşmak için birlikte yürüyelim.

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası
Sayfa Sayısı: 352 sayfa 
Soru Sayısı: 726
ISBN: 978-625-7894-15-9 • SELİN ÖZDEMİR, Öğrenci
  Puan :

  Kitap çok güzel ama tats uygulamasında kitabı aktifleştirmem için yazmam gereken kod silinik ve okunmuyor kitabımı aktifleştiremiyorum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Selin, destek@tongucmagaza.com adresine uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresi ve kitabın kaçıncı baskı olduğunuzu iletmenizi rica ederiz. İlgili sayfanın fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz olarak ilettiğiniz takdirde kitapları aktif edebilmekteyiz. Bu süreçte dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz. Sevgiler :)


 • Erim Meriç Demir, Öğrenci
  Puan :

  Ödevlerimde çok yardımcı oldu.Yeni 8.sınıflara da tavsiye ederim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Erim, geri bildirim için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler.


 • zeynep yurdusev, Öğrenci
  Puan :

  bende vardı çok güzel kitap konu anlatımı mükemmel