;
0'dan 8'e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 43,00 ₺

20 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 8'e Sayısal Konu Anlatımlı Soru BankasıBaşlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır.

Elindeki bu kitap 8. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşına çıkacak Matematik ve Fen Bilimleri derslerine ait tüm sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor.

0’dan 8’e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında yenilenen 8. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun Matematik ve Fen Bilimleri konu özetleri seni bekliyor Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik.

Kitabın sağ sayfalarında ise Süz-Geç’ler var. Süz-Geç’ler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süz-Geç’lerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontroledebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve pekiştirmiş olacaksın.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-30 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

İstediğin liseye geçişte önünde uzun ve önemli bir süreç var. Bu uzun yola sıfırdan başlayıp en yüksek başarıya ulaşmak için birlikte yürüyelim.

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası
Sayfa Sayısı: 352 sayfa 
Soru Sayısı: 726
ISBN: 978-625-7894-15-9 • Tunahan Turap, Öğrenci
  Puan :

  Ürünler istediğim gibiydi.Teşekkürler Tonguç :)


 • HÜSEYİN HACHASAN, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Zorluk seviyesi olarak bundan sonra hangisini almam daha doğru olur acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Hüseyin selam. Zorlanma serimiz olan ve içinde zor seviye sorular olan zoru bankalarımızı tercih edebilirsin❤😉


 • Zeynel Abidin Yıldırım, Öğrenci
  Puan :

  Elimdeki kitap 25.baskı Sayfa 179/1.Soru ile TATS daki soru aynı değil. Soruyu yanlış yaptığımı gösteriyor ama soruyu doğru yaptığıma eminim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zeynel, tatssorunbildir@tongucakademi.com adresine TATS kayıtlı telefon numaranı ve yaşadığın sorunu e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım. :)


 • Mustafa Seven, Öğrenci
  Puan :

  Aldığım kitapta fen bilimleri bölümünde bazı sayfalar tekrar basılmış ve bazı konu anlatımları ve tastleri yok o nedenle düşük puan vereceğim ve bu konu bana çok lazımdı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Mustafa selam. Merak etme bu konuda sana yardımcı olabiliriz. Kitabının ekran görüntülerini, matbaa adını, baskı sayısını ve telefon numaranı etkinlik@tongucakademi.com adresine gönderir misin hızlıca❤😉


 • Prenses Su, Öğrenci
  Puan :

  Kapıda ödeme varmı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Prenses. 30 Lira ve üzeri için kapıda ödememiz vardır ama kapıda ödemelerde kargo firması sizden 10 TL'lik ekstra bir ödeme talep edebilirler❤😉