;
0'dan 8'e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 43,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 8'e Sayısal Konu Anlatımlı Soru BankasıBaşlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır.

Elindeki bu kitap 8. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşına çıkacak Matematik ve Fen Bilimleri derslerine ait tüm sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor.

0’dan 8’e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında yenilenen 8. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun Matematik ve Fen Bilimleri konu özetleri seni bekliyor Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik.

Kitabın sağ sayfalarında ise Süz-Geç’ler var. Süz-Geç’ler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süz-Geç’lerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontroledebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve pekiştirmiş olacaksın.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-30 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

İstediğin liseye geçişte önünde uzun ve önemli bir süreç var. Bu uzun yola sıfırdan başlayıp en yüksek başarıya ulaşmak için birlikte yürüyelim.

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası
Sayfa Sayısı: 352 sayfa 
Soru Sayısı: 726
ISBN: 978-625-7894-15-9 • Berat Özgüney, Öğrenci
  Puan :

  0'dan 8'e tüm dersler seti ne zaman çıkar acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Berat. Akşama doğru yeniden kontrol eder misin? Gün içinde setimizin yeniden mağazada olacağını düşünüyoruz😊


 • Yusuf Hasan Gül, Öğrenci
  Puan :

  Kargom 6 gündür teslim edilmedi ne zaman gelir???


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yusuf. Rica etsek konuyu çağrı merkezimize iletir misin sana hızlıca yardımcı olsunlar.Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. 😊


 • Sedanur Tanış, Veli
  Puan :

  Konu sıralanışı, MEB' e uygunluğu ile müthiş bir kitap. Sözeli de harika, set olarak aldım. Soru sayısı fazla olabilirdi.


 • Damla DEMİRBAŞ, Öğrenci
  Puan :

  acaba 2020-2021 için kitap ne zaman güncellenir? teşekkürler


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Damla. Tüm kitaplarımız yeni müfredata uygundur, gönül rahatlığıyla alabilirsin 🙂


 • SELİN ÖZDEMİR, Öğrenci
  Puan :

  Kitap çok güzel ama tats uygulamasında kitabı aktifleştirmem için yazmam gereken kod silinik ve okunmuyor kitabımı aktifleştiremiyorum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Selin, destek@tongucmagaza.com adresine uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresi ve kitabın kaçıncı baskı olduğunuzu iletmenizi rica ederiz. İlgili sayfanın fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz olarak ilettiğiniz takdirde kitapları aktif edebilmekteyiz. Bu süreçte dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz. Sevgiler :)