;
2. Sınıf Dört Dörtlük Yeni Nesil Matematik Problemleri

Satış Fiyatı: 15,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 2. Sınıf Dört Dörtlük Yeni Nesil Matematik ProblemleriMerhaba Değerli Arkadaşım,

En büyük başarılara en doğru tekrarlarla ulaşılır. Tekrarın en verimlisi de öğrendiklerimizi günlük hayatla birleştiren; sistemli, planlı, yorum ve analiz yapabilmeyi gerektiren sorular ile mümkündür.

İşte 4x4'lük Yeni Nesil Matematik Problemleri bu amaçla hazırlandı. Bu kitaptaki problemleri çözerken, hayatın içinden tanıdık konularla karşılaşacaksın. Öğrendiklerini tekrar ederken bilgilerinin kalıcı olduğunu göreceksin. Yeni nesil sorular ile analiz ve yorum yeteneklerini geliştireceksin. Problem çözme basamaklarını öğrenerek her türlü problemi çözmeye hazır hâle geleceksin. Çözemediğin soruların çözümlerine sayfanın altındaki karekod ile ulaşabilirsin. Tek yapman gereken tablet ve telefonlara yüklenen TATS uygulamasından kodu okutmak.

4x4'lük başarılara imza atman dileğiyle...

Başarı seninle olsun!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 88

Soru Sayısı: 200

ISBN: 978-625-7894-51-7
 • Ebru Altıntepe, Veli
  Puan :

  Bir veli olarak kesinlikle tavsiye ederim. Herseyin adım adım anlatılması cok iyi olmuş. Zaten renkler ve görseller, çocugun ders calismasi acisindan cok iyi. Cok keyif aliyor. Eglenceli bir tasarim. Biz begendik. Tavsiye ederim


 • Ece Tuna, Öğrenci
  Puan :

  Ben 0 dan 7 ye sayisal ve sozel kitaplarını aldım. Kargo gelince ikinci sınıfa giden kardeşim Serra da kitabın içindeki karikatürleri ve konu anlatımlarını çok beğendi. O yüzden ona da bu kitabi aldık. Güzel olduğuna eminiz.


 • Zeynep Tanrıkol, Veli
  Puan :

  Harika bir kitap