;
4. Sınıf Dört Dörtlük Matematik

Satış Fiyatı: 18,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 4. Sınıf Dört Dörtlük Matematik


Merhaba Değerli Arkadaşım,

En büyük başarılara en doğru tekrarlarla ulaşılır. Tekrarın en verimlisi de öğrendiklerimizi günlük hayatla birleştiren; sistemli, planlı, yorum ve analiz yapabilmeyi gerektiren sorular ile mümkündür.

İşte 4x4'lük Yeni Nesil Matematik Problemleri bu amaçla hazırlandı. Bu kitaptaki problemleri çözerken, hayatın içinden tanıdık konularla karşılaşacaksın. Öğrendiklerini tekrar ederken bilgilerinin kalıcı olduğunu göreceksin. Yeni nesil sorular ile analiz ve yorum yeteneklerini geliştireceksin. Problem çözme basamaklarını öğrenerek her türlü problemi çözmeye hazır hâle geleceksin. Çözemediğin soruların çözümlerine sayfanın altındaki karekod ile ulaşabilirsin. Tek yapman gereken tablet ve telefonlara yüklenen TATS uygulamasından kodu okutmak.

4x4'lük başarılara imza atman dileğiyle...

Başarı seninle olsun!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 128

Soru Sayısı: 320

ISBN: 978-625-7894-56-2 • Yunus Yılmazer, Öğrenci
  Puan :

  Okuduğunu anlama beceri olan kitapla benzer kitap.Yorum atmıştım TATS uygulamasında sıra sende 3,4 ve 5.problemleri anlatmıyor. 4.soruya basıyorum 2.soruyu gösteriyor. Ben cevap anahtarından bakmak istemiyorum. Bölüm sonu problemlerinde sıkıntı yok. Ama şu sorunu düzeltin :( 2 yıldız veriyorum.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yunus, yaşadığın sorun için çok üzgünüz. TATS kayıtlı telefon numaranı ve yaşadığın sorunu tatssorunbildir@tongucakademi.com adresine e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım. :)


 • Ahmet Mete Olğun, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel