;
0'dan 6'ya Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti

Satış Fiyatı: 55,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 6'ya Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti


Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır. Elindeki bu kitaplar 6. sınıfta karşına çıkacak tüm sözel ve sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor.

0’dan 6'ya Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında yenilenen 6. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik. Kolayca öğren diye belli yöntemler gösterdik. Bilgeçler ile bilmen gerekenleri anlattık. Çözgeç ile soru çözmeni sağladık. Kitabın sağ sayfalarında ise Süzgeçler var. Süzgeçler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süzgeçlerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontrol edebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve sorularla pekiştirmiş olacaksın. Tabii ki çözemediğin soruları TATS ile izleyip öğrenebileceksin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-18-32 günlük Yoğun- Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Başarılı bir eğitim hayatı için önünde uzun ve önemli bir süreç var. Bu uzun yola sıfırdan başlayıp en yüksek başarıya ulaşmak için birlikte yürüyelim. 

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

0’dan 6’ya Sözel  sayfa sayısı 296  

0’dan 6’ya Sayısal  sayfa sayısı 192 

Türü: Konu anlatımlı soru bankası 

Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 488 sayfa

Soru Sayısı: 1076

ISBN: 978-625-7894-63-0 • Aysel İnal, Öğrenci
  Puan :

  Kapıda ödeme yapabiliyormuyuz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Selam Aysel, evet kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yapabilirsin. :)


 • İclal Çintay, Öğrenci
  Puan :

  2020 2021 müfredatına uygun mu ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İclal. Elbette uygundur💖😊


 • DAMLASU AĞAOĞLU, Öğrenci
  Puan :

  kargo bedava diyo ama kapıda ödemede niye 10 tl alıyor


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Damlasu kargo ücretlerimiz şu şekildedir: 0-49 TL arası siparişlerde kargo ücreti 7,90 TL 50 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedava 75 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedava + tohumlu kalem hediye 100 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedava + kafa defteri hediye Kapıda ödemede alt limit 30 TL, ücreti 9,90 TL 120 TL ve üzeri kapıda ödeme siparişlerinde kargo ücreti 4,90 TL😊💖


 • arda taha çağır, Öğrenci
  Puan :

  2020 2021 müfredatına uygun mu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Arda. Elbette, yeni müfredata uygundur. Rahatlıkla alabilirsin😊