;
6. Sınıf Taktikli Sayısal Soru Bankası

Satış Fiyatı: 32,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 6. Sınıf Taktikli Sayısal Soru Bankası


Merhaba Değerli Arkadaşım,

Taktikli Sözel Soru Bankası ile liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 6. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık.

Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTİKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik. 

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular hata kutusunda birikir. Bu hatalara göre TATS doktoru sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-18 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

Türü: Soru kitabı

Sayfa Sayısı: 144 + 4 poster + 100 çıkartma

Soru Sayısı: 425

ISBN: 978-625-7894-53-1
 • SÜMEYYE EFSA ERKAYA, Veli
  Puan :

  Hocam aldım çözmeye başladım çok güzel.Tavsiye ediyorum


 • Erhan Uğur, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba tonguc abi tak tik lideki sorularmi daha zor yoksa zoru bankasindakilerndekilermi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Selam Erhan. Taktikli bizim ilerleme serimizdir ve içinde temel seviye sorular vardır. Zoru bankaları ise bizim zorlanma kaynaklarımızdır ve içinde zor seviye sorular vardır. Seviyeni en iyi sen biliyorsun. Seçim senin❤😊


 • merve aktaş, Öğrenci
  Puan :

  Aktivasyon kodu kitabın neresinde yer alıyor acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Merve. Kitabının arkasında beyaz, dikdörtgen, küçük bir etiket göreceksin. O etiketi nazikçe kazıyarak koduna ulaşabilirsin😉❤


 • DAMLASU AĞAOĞLU, Öğrenci
  Puan :

  eğer alacaksanız setini alın 10tl karda olursunuz


 • ÖYKÜ ÖZGÜMÜŞ, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel yeni nesil soruları var. 6. Sınıfa çok iyi başlayacağımın belirtisi teşekkürler Tonguç Akademi...