;
TYT Problematik

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT Problematik

Son yıllarda TYT’de problemler ciddi şekilde öğrencileri zorladı. Yeni nesil bu problemleri çözmek süre açısından da çok fazla vakit alıyor. Ve işin daha ilginç yanı, artık problemler her konu ile bağlantılı olabiliyor.

Eğer problemlerde başarılı olamazsak maalesef hedefler de çöpe gidebiliyor. İhtiyacımız olan şey: Önce problemleri konu konu taktiklerle öğrenmek, ardından da yeni nesil soruları seviyemize uygun kaynaklar sayesinde halletmek.

İşte Problematik tam da bu sorunu çözmek için en sağlam kitap. Bugüne kadar yüz binleri aşkın sayıda öğrenci Problematik ile sorunların büyük kısmını çözdü.  TYT matematik denemelerinde 5 – 19 aralığında net yapıyorsan, ilk 12 konuda ciddi konu eksiklerin yoksa bu kitap tam senlik. 

İçinde tam 703 soru var. Günlük ortalama 20-25 soru çözerek 1 ayda, günlük ortalama 10-15 soru çözerek 2 ayda bu kitabı rahatlıkla verimli şekilde bitirebilirsin. Kitabın içinde bulunan Gri Koç karekod videoları sayesinde de kitabı nasıl çözeceğini öğrenebilirsin. TYT-ALES-KPSS-DGS sınavlarına hazırlanan öğrenciler de rahatlıkla çözebilirler. Başarılar.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 224

Soru Sayısı: 703

ISBN: 978-625-7894-68-5
 • Berin YILDIRIM , Öğrenci
  Puan :

  Merhaba acaba bu 9.sınıf ürünümüz Çünkü üstte 12.sınıf yazıyorda merak ettim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Berin. Tüm lise sınıflarını kapsıyor kitabımız. 9.10.11.12 . sınıf şeklinde.💖


 • MUSTAFA ADATEPE, Öğrenci
  Puan :

  netlerinizde artış istiyorsanız kesin almalısınız.


 • Ömer Ay, Öğrenci
  Puan :

  Kitap az önce elime elime ulaştı içeriği güzel fakat kitap çok zarar görmüş artık sizden mi kaynaklı yoksa kargo firmasından mi bilmiyorum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ömer. Kitapta bir sorun olduğunu düşünüyorsan çağrı merkezimizle iletişime geçebilir misin. Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. 😊


 • Saygın Gizir, Öğrenci
  Puan :

  problemler hakkında genel bir pratik ve bilgi kazandırdı bana biraz problem biliyorsanız çok ideal bir başlangıç