;
Paragrafik

Satış Fiyatı: 32,00 ₺

45 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs Paragrafik


Yıllardır çözülemeyen o büyük sorun: Paragraf çözerken odaklanamıyoruz. Bu yüzden de gerçek sınavda hem süreyi yetiştiremiyoruz hem de netlerimiz çok düşük geliyor. Bu büyük sıkıntıyı çözmek için herkes bir şeyler önerdi. Günde 20 soru, günde 40 soru, her gün deneme vs vs. Ama insan 20 soruda bile sıkılıp odaklanamazken 40 soruluk denemede nasıl odaklanabilirdi?

İhtiyacımız olan şey önce ufak ve kaliteli denemeler, ardından daha büyük paragraf denemeleri. İşte tam da burada Paragrafik Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi ve 4’lü 8’li 16’lı 32’li denemeler üretti.

Kitaba ilk aşamada sadece 4 soruluk 1 deneme ile başlıyoruz. 10 gün boyunca bu şekilde devam ediyoruz. Amaç ne? 4 soruluk denemelerde, tam odaklanabilmek, süre kontrolü yapmak ve en kötü ihtimalle %60 -70 başarı sağlamak. Eğer 4’lü denemelerde bu başarılırsa 8’li denemelere geçiyoruz. Çünkü ilk aşamada başaran beynimiz, sonrasında 8’li denemelere, ardından 16’lı denemelere rahatlıkla geçmek ve başarmak isteyecektir. En son aşamada ise sınavda 20 – 22 civarı paragraf gelmesine rağmen biz 32’lik denemeleri çözmeni istiyoruz. Amaç: En uzun ve sayıca en fazla sorulu denemeyi halledersek gerçek sınavda bu işi çok daha kolay başarırız.

Bugüne kadar yüz binlerce öğrenci bu başarıyı sağladı. Hala da başarmaya devam ediyorlar. TYT-KPSS-ALES-DGS dahil tüm gruplar çözebilir. Paragrafik bittikten sonra aynı kalitede 22’lik denemelerden oluşan ParagrafikS’i de çözebilirsin. Başarılar.

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 272

Soru Sayısı: 600

ISBN: 978-625-7894-32-6

  • Esmanur Sümbül, Öğrenci
  Puan :

  Ben bu kitabı çözdüm ve çok memnun kaldım, hem soruları güzeldi hem de çözümlerini anlatan öğretmen iyiydi. Alacaklara tavsiyeler edebilirim, yani ben beğendim.


 • Kaan Çolakoğulları, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba, paragrafik kitabı 10.sınıf için uyumlu mudur?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kaan, evet 10. sınıflar için de uygundur. :)


 • Gizem Atam, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir paragraf kitabı almanızı öneririm.Soruları da gayet kaliteli.


 • nurşilan Turan, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba 9. Sınıfım bana uygunmu acaba ??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nurşilan, evet 9. sınıf için uygundur :)


 • Ali Doğan Yeter, Öğrenci
  Puan :

  7. sınıflar için uygun mudur? uygun değilsede 7.sınıflar için paragraf kitabı var mı ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Bu kaynağımız daha çok YKS' ye hazırlanan öğrencilerimiz için uygundur. Sen paragrafON ve Paragrafta Son Nokta isimli kaynaklarımızı inceleyip, sipariş verebilirsin❤😉