;
Paragrafik

Satış Fiyatı: 32,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs Paragrafik


Yıllardır çözülemeyen o büyük sorun: Paragraf çözerken odaklanamıyoruz. Bu yüzden de gerçek sınavda hem süreyi yetiştiremiyoruz hem de netlerimiz çok düşük geliyor. Bu büyük sıkıntıyı çözmek için herkes bir şeyler önerdi. Günde 20 soru, günde 40 soru, her gün deneme vs vs. Ama insan 20 soruda bile sıkılıp odaklanamazken 40 soruluk denemede nasıl odaklanabilirdi?

İhtiyacımız olan şey önce ufak ve kaliteli denemeler, ardından daha büyük paragraf denemeleri. İşte tam da burada Paragrafik Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi ve 4’lü 8’li 16’lı 32’li denemeler üretti.

Kitaba ilk aşamada sadece 4 soruluk 1 deneme ile başlıyoruz. 10 gün boyunca bu şekilde devam ediyoruz. Amaç ne? 4 soruluk denemelerde, tam odaklanabilmek, süre kontrolü yapmak ve en kötü ihtimalle %60 -70 başarı sağlamak. Eğer 4’lü denemelerde bu başarılırsa 8’li denemelere geçiyoruz. Çünkü ilk aşamada başaran beynimiz, sonrasında 8’li denemelere, ardından 16’lı denemelere rahatlıkla geçmek ve başarmak isteyecektir. En son aşamada ise sınavda 20 – 22 civarı paragraf gelmesine rağmen biz 32’lik denemeleri çözmeni istiyoruz. Amaç: En uzun ve sayıca en fazla sorulu denemeyi halledersek gerçek sınavda bu işi çok daha kolay başarırız.

Bugüne kadar yüz binlerce öğrenci bu başarıyı sağladı. Hala da başarmaya devam ediyorlar. TYT-KPSS-ALES-DGS dahil tüm gruplar çözebilir. Paragrafik bittikten sonra aynı kalitede 22’lik denemelerden oluşan ParagrafikS’i de çözebilirsin. Başarılar.

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 272

Soru Sayısı: 600

ISBN: 978-625-7894-32-6

  • Nehir YAĞCI, Öğrenci
  Puan :

  kitap 9. sınıflar için iyi mi acaba ?? yada 9. sınıflar için en uygun paragraf kitabı hangisi??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nehir. Bu kaynak senin sınıfın içinde gayet uygundur❤😊


 • Nilüfer Sevinçli, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba tonguç akademi ben 10.sınıf öğrencisiyim tyt ye çalışmaya başladım şimdi ben paragrafik alıcam fakat bunun yanında 1 tane daha alıcam fenset mi almalıyım gramatik mi almalıyım öncelik hangisinde olmalı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, alanına göre İK serimizi inceleyip sana en uygun olanları alabilirsin. :)


 • Naciye Erbab, Öğrenci
  Puan :

  Kitabın yanın da hediye de varmi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, hayır yok :)


 • Nur Selin Kıran, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba ben 9 sınıf öğrencisiyim bu kitap benim için uygunmudur acaba.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nur. Elbette senin için uygundur😊❤


 • Arda BOZDOĞAN, Öğrenci
  Puan :

  hocam merhaba ben 10. sınıf öğrencisiyim sınava hazırlık açısından ilk önce paragrafik den mi başlamalıyım paragrafiksten mi cevaplarlarsanız çok mutlu olurum.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Arda selam. Önce Paragrafik' ten başlamalısın. Bu kitabı iyice özümseyip tamamladıktan sonra ParagrafikS'e geçebilirsin😊❤