;
Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemi

Satış Fiyatı: 89,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemi

Selam Değerli Dostum,

Sınıf Anahtarı Sistemi, tongucakademi.com’daki 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. Sınıfa ait tüm içeriklere tek bir paket üzerinden 365 gün 7/24 uzaktan eğitim imkanı sağlıyor.

tongucakademi.com’da yer alan tüm içerikler 2020-2021 yıllık planına, MEB Müfredat kazanımlarına ve EBA’ya uygun olarak hazırlanan güncel eğitimlerden oluşuyor.

Konu Öncesi ve Konu Sonrası Değerlendirme Testleri ile öğrendiklerini test edebilecek ve eksiklerini tespit edip çalışmalarına yön verebileceksin.

Deneme sınavları ile çeşitli sorular görüp sınav pratiği kazanacaksın. Gerçek sınavlar artık daha kolay hale gelecek!

Haftalık Planlama Sistemi ile düzenli bir şekilde derslerine çalışabilir, eksiklerini zamanında gidererek planlı ve düzenli çalışmayı alışkanlık haline getirebilirsin.

Çalışasım Yok” kısmı çalışmak istemediğin zamanlarda motivasyonunu yükseltecek rehberlik videoları içeriyor. Tek yapman gereken eğitimleri izlemek ve çalışmalarına daha motive bir şekilde devam etmek!

Okul yazılılarında çıkabilecek soru tarzlarını içeren detaylı anlatımlar ve soru çözüm tekniklerini barındıran Yazılı Provaları ile birlikte okul sınavlarında yüksek puanlar seni bekliyor!

Sınıf Anahtarı Sistemi başarıya giden yolda seni bekliyor.

Kutu içeriğinde; Tonguç Kafa Defteri, Çiçek Açan Tohumlu Kalem, Sticker, DND Kartı (Ders Çalışıyorum Lütfen Rahatsız Etmeyiniz) ve Aktivasyon Kartı var.

Kutunun içinden çıkan Aktivasyon Kartı'ndaki kod ile tongucakademi.com 'a girerek üyeliğini kolayca başlatabilirsin.
 • Ali Başeğmez , Öğrenci
  Puan :

  çok güzel


 • Bahu Irmak Orhan, Öğrenci
  Puan :

  bunu sipariş ederken sınıf olayını üyelikten mi yapıyor acaba ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Yeni nesil uzaktan eğitim platformumuz olan Sınıf Anahtarı Sistemimizin sınıfını istediğin zaman değiştirebilirsin❤😊 Ayrıca sadece kendi sınıfını değil 4. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm sınıfların videolarını izleyebilirsin.


 • ibrahim ege oruç, Öğrenci
  Puan :

  Bunu aldığımizda akıl haritasıda gelirmi mevcutmu yoksa değilmi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, Akıl Haritaları'nın da gelmesini istiyorsan Sınıf Paketi almalısın. Sevgiler. :)


 • Semra Yoldaş, Öğrenci
  Puan :

  Bu ürün bir yıllık üyelik için mi ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Evet yeni nesil uzaktan eğitim platformumuz olan Sınıf Anahtarı Sistemimiz de tüm senenin konularını bulabilir ve online olarak istediğin yerden bağlanarak eksiklerini tamamlayabilirsin😊❤ Üyelik ücretleri bir yıl için geçerlidir.


 • Emirhan kılavuz, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba ben de sınıf anahtarı alicam web sitesinden mi almam lazım bide kutu geliyor mu ve kutunun içinde aktivasyon kodu var mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Emirhan selam. Tongucakademi.com adresinden Sınıf Anahtarı paketi alabilirsin. Sistemine giriş işlemlerini de ödeme yapıldığı anda aktif olur. Aktivasyon onay maili üyelik oluşturduğun mail adresine gönderilir😊❤