;
Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemi

Satış Fiyatı: 89,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemi

Selam Değerli Dostum,

Sınıf Anahtarı Sistemi, tongucakademi.com’daki 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. Sınıfa ait tüm içeriklere tek bir paket üzerinden 365 gün 7/24 uzaktan eğitim imkanı sağlıyor.

tongucakademi.com’da yer alan tüm içerikler 2020-2021 yıllık planına, MEB Müfredat kazanımlarına ve EBA’ya uygun olarak hazırlanan güncel eğitimlerden oluşuyor.

Konu Öncesi ve Konu Sonrası Değerlendirme Testleri ile öğrendiklerini test edebilecek ve eksiklerini tespit edip çalışmalarına yön verebileceksin.

Deneme sınavları ile çeşitli sorular görüp sınav pratiği kazanacaksın. Gerçek sınavlar artık daha kolay hale gelecek!

Haftalık Planlama Sistemi ile düzenli bir şekilde derslerine çalışabilir, eksiklerini zamanında gidererek planlı ve düzenli çalışmayı alışkanlık haline getirebilirsin.

Çalışasım Yok” kısmı çalışmak istemediğin zamanlarda motivasyonunu yükseltecek rehberlik videoları içeriyor. Tek yapman gereken eğitimleri izlemek ve çalışmalarına daha motive bir şekilde devam etmek!

Okul yazılılarında çıkabilecek soru tarzlarını içeren detaylı anlatımlar ve soru çözüm tekniklerini barındıran Yazılı Provaları ile birlikte okul sınavlarında yüksek puanlar seni bekliyor!

Sınıf Anahtarı Sistemi başarıya giden yolda seni bekliyor.

Kutu içeriğinde; Tonguç Kafa Defteri, Çiçek Açan Tohumlu Kalem, Sticker, DND Kartı (Ders Çalışıyorum Lütfen Rahatsız Etmeyiniz) ve Aktivasyon Kartı var.

Kutunun içinden çıkan Aktivasyon Kartı'ndaki kod ile tongucakademi.com 'a girerek üyeliğini kolayca başlatabilirsin.
 • salih akın, Öğrenci
  Puan :

  tonguç mağazadan kredi kartı ile satın ala biliyormuyuz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Evet Salih, kredi kartı ile satın alabilirsin. :)


 • Avşin kaya, Öğrenci
  Puan :

  Eğer sipariş edersek kapıda ödeme gerçekleşir mi? Nakit parayla...


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Evet Avşin, kapıda ödeme seçeneği ile ödeyebilirsin. :)


 • Fuat Anıl Boran, Öğrenci
  Puan :

  Sınıf paketi satın aldım ve biraz önce geldi. Ama içinde sadece akıl Haritaları ve Kalem vardı. Kafa defteri, sticker ve kalemlik yoktu. Lütfen yardımcı olurmusunuz.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Anıl. Öncelikle Sınıf Anahtarın hayırlı olsun. Derslerine çok büyük katkılarda bulunacaktır. Bu arada, Sınıf Paketi'nin yanında hediye olarak Akıl Haritası seti gönderildiğinden Sınıf Anahtarı Kutusu gönderilmediğini belirtmek isteriz. Sevgiler. 😊


 • Büşra Bardak, Öğrenci
  Puan :

  Bu paketin içinde test kitapları varmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Büşra. Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemimiz online bir eğitim sistemidir. Sınıfının ihtiyaç duyduğu tüm dersleri içerir ve siz istediğiniz zaman, istediğiniz yerden bağlanarak eğitiminize ara vermeden devam edebilirsiniz. Bu sistemin içinde konu anlatımlarıyla birlikte, testler, sınavlar ve denemeler de var elbette😊💖


 • elif nazlı karasu, Öğrenci
  Puan :

  merhaba hocam ben sınıf akıl haritalı sınıf anahtarı aldım ama mayısta aldığım sınıf anahtarında da telafi eğitimi var mı acaba?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elif. Bilgilerim kısmından sınıfını degistirerek bir alt dönemin eğitimlerini de izleyebilirsin😊