;
8. Sınıf Türkçe Taktikli Soru Bankası

Satış Fiyatı: 37,00 ₺

9 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Türkçe Taktikli Soru BankasıTaktikli Soru Bankası ile liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 8. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTIKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem de öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik. 

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular Hata Kutusu’nda birikir. Bu hatalara göre TATS Doktor’u sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 232 3 poster + 80 tane sticker 

Soru Sayısı: 696

ISBN: 978-625-7894-91-3 • EGE ARSLAN, Öğrenci
  Puan :

  Merhabalar ben taktikli türkçe soru bankasını alıcam ama orta seviye mi kolay mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ege, orta seviyedir evet. :)


 • Mustafa İnli, Öğrenci
  Puan :

  Kargo ücreti ne kadar ? Kredi kartımı nakitmi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, 0-49 TL arası siparişlerde kargo ücreti 7,90 TL'dir :)


 • SELİM İNGİN, Öğrenci
  Puan :

  merhabalar benim bir sorum var TAK-TİK Lİ SORU BANKASIMI DAHA ZOR YOKSA DİNAMO SORU BANKASIMI?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Selim selam. Taktikli seti bizim ilerleme kaynağımızdır ve içinde temel seviye sorular vardır. Dinamolar ise orta ve zor seviye sorular içerir. Dinamo daha zordur❤😉


 • İbrahim Bağ, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba, Güzel kitaba benziyor almayı düşünüyorum bu arada bu soru bankası kırtasiyelerde satılıyor mu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, evet satış noktalarımızdan da ulaşabilirsin. :)


 • Hakan Çiçek, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba ben türkçe kitap alıcam sizce taktikli mi alıyım yoksa dinamo mu alıyım karar veremedim hangisi daha zor (cevap verirseniz sevinirim)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, Dinamo'yu alabilirsin. :)