;
8. Sınıf 10'da 10 Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 25,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf 10'da 10 Zoru Bankası


Elindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, yenilenen MEB müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var. 

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Kitabında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-21-30 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 208       

Soru Sayısı: 762

ISBN: 978-625-7894-86-9

 • Onur küpcü, Öğrenci
  Puan :

  Kitabı hazırlayanlar yeni nesil sorularda uzman öğretmenler mi ???


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Onur. Tüm kitaplarımızı alanında ve sınavlarda uzman bir kadro hazırlıyor. İçin rahat bir şekilde sipariş verebilirsin😊❤


 • kadir cengiz, Öğrenci
  Puan :

  selam tonguç neden kapıda ödeme kalktı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kadir. Kapıda ödememiz devam ediyor ancak kapıda ödemelerde kargo firması 9.90 kuruşluk ekstra bir ödeme talep edebilirler sizden❤😊


 • elif keskin, Öğrenci
  Puan :

  merhaba! geçenlerde aldığım bu soru bankasının soru çözümlerine girdiğimde kitap aktivasyonunu yapmış olduğum halde tekrar aktive edin diyor. bu sorunu nasıl çözebilirim ?!?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, çağrı merkezimizle iletişime geçer misin yardımcı olalım. :)


 • Zuhal Arık, Öğrenci
  Puan :

  Soruların tamamı yeni nesilmi ? Teşekkürler :D


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zuhal. Evet tamamı yeni nesil beceri temelli sorulardır❤😉


 • Elifsu Gürbüz, Öğrenci
  Puan :

  zoru set ne zaman çıkacak