;
8. Sınıf Türkçe Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 25,00 ₺

10 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Türkçe Zoru BankasıElindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, yenilenen MEB müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir testten temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var. 

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Kitabında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-18-24 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 208          

Soru Sayısı: 719

ISBN: 978-625-7894-94-4

 • Ahmet Kılınç, Öğrenci
  Puan :

  tonguç kapıda ödemede nakit alabime şansımız varmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ahmet, tabii ki alabilirsin. Kapıda ödemelerde yalnızca nakit geçerlidir. :)


 • HEZARFEN ALİ Doğan, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba ben zoru bankası almak istiiyorum türkçe ama aklımda bir soru var 2020 müfredatına uygun mu seviliyorsunuz:)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hezarfen Ali, evet kitabımız güncel müfredata uygundur. :)


 • fatma tur, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitapların sadece 1. Dönemleri varmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Kaynaklarımız her iki dönemi de kapsıyor Fatma❤😉


 • Ömer Efe Erol, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç. Kitaplarınızı çok beğendim. Severek çözdüm. Çok kararsız kaldım. Taktikli ve Dinamoyu bitirdim. Zoru bankasında aşırı zor soru var mı? Kitabı yarıda bırakmak istemiyorum. Ve Seviliyorsunuz:))))))


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Efe. Siz de çok seviliyorsunuz. Zoru Bankası bizim zorlanma kaynaklarımızdır ve içinde zor seviye sorular mevcuttur. Seviyen buna uygunsa senin için oldukça faydalı bir kaynak olacaktır😉❤


 • Subhi Madrati, Öğrenci
  Puan :

  tonguç merhaba ben fen zoru bankasını aldım ve kitabı aktif etmeye geldğimde kitap aktif edillmiş diyor baya denedim ama olmadı :(


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Kitaplarının aktivasyon kodlarını tatssorunbildir@tongucakademi.com adresine gönderir misin kontrol edelim😊❤