;
8. Sınıf Türkçe Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 25,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Türkçe Zoru BankasıElindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, yenilenen MEB müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir testten temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var. 

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Kitabında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-18-24 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 208          

Soru Sayısı: 719

ISBN: 978-625-7894-94-4

 • Serhat Gürcan , Öğrenci
  Puan :

  Yanında kafa defteri varmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Serhat. Kafa defteri 100 TL ve üzeri alımlarda hediye olarak gönderiliyor❤😊


 • Muhammed Fırat Bozkurt, Öğrenci
  Puan :

  Selam tonguç akademi dün saat 13.00 da bu kitapla 8. Sınıf taktikli sayısal seti sipariş ettim tahminen ne zaman gelir ve kafa defterine gönderirmisiniz Sizi çok seviyorum ve tüm kalbimle başarılar diliyorum 🤗🤗💟


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fırat. Öncelikle kitaplarını güzel günlerde kullanmanı ve sana bol başarı getirmelerini dileriz. Sana hediye olarak tohumlu kalem gönderilecek❤😊


 • Şerife Şevval Yavuz, Öğrenci
  Puan :

  Dün aldım bugün geldi teşekkürler tonguç akademi


 • Selvi Eroğlu, Öğrenci
  Puan :

  2020-2021 mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Selam Selvi, satıştaki tüm ürünlerimiz müfredata uygundur. :)