;
8. Sınıf Fen Bilimleri Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 27,00 ₺

19 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Zoru Bankası


Elindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, yenilenen MEB müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var. 

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Kitabında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 208          

Soru Sayısı: 496

ISBN: 978-625-7894-92-0 • sevnur yat, Öğrenci
  Puan :

  ya ben fen zoru bankasını aldım ama tats tan çözümlü video larını izleyemiyorum or kodu okutuyorum sonuç bulunmadı diyor acaba dönüş yapabilirmisiniz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sevnur, TATS kayıtlı telefon numaranı ve yaşadığın sorunu tatssorunbildir@tongucakademi.com adresine e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım :)


 • Tuna İncekara, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba bir fen zoru bankası bir 10 da 10 zoru bankası türkçe zoru bankası paragaraf on daha dün sipaiş verdik ne zaman gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Tuna, siparişler 2-3 iş gününde kargoya teslim ediliyor. Sipariş numaranla kargo takibini ''Sipariş Takibi'' bölümünden kolayca yapabilirsin. :)


 • Yağmur Gümüs, Öğrenci
  Puan :

  Sevgili tonguc akademi ekibi kitabın cevap anahtarında hata var ayrıca kitaptaki bazı sorular ile konu anlatımındakiler birbirinden farklı ve bazı konu anlatımları açılmıyor erişim reddedildi veya dosya bulunamadı diye bir yazı çıkıyor ,hata kutusu test oluşturduğumda testi çözükten sonra testi bitire bastıgımda tanımsız yayın hiçbirimiz tanıyamadık diye bir diye bir yazı çıkıyor umarım en kısa sürede bu sorunları düzeltirsiniz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Yağmur selam. Çok teşekkür ederiz bize bu konuda bilgi verdiğin için. Rica etsek tanımsız yayın diyen kodları ve hatalı olduğunu düşündüğün kitapların isimleriyle testlerin sayfa numaralarını tatssorunbildir@tongucakademi.com adresine gönderir misin kontrol edelim. Sizi çok seviyoruz❤❤


 • Zeynep Altıntas, Öğrenci
  Puan :

  Bence gayet güzel biraz başlarda insan tırsıyo :D ama sonra Kolay geliyo


 • Eray Altunel, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç, Zoru Fen mi yoksa Dinamo Fen mi daha zor?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eray, Zoru Bankası seviye olarak daha zor :)