;
7. Sınıf Sözel Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 27,00 ₺

8 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Sözel Zoru BankasıElindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, 7. sınıf sözel derslerin yenilenen 2020 - 2021 müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var. 

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Her testin sağ tarafında Zoru sayfası var. Sol tarafında ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zaten zoruları diğerlerinden farklı olan yatay olması ve renk-li sayfasından tanıyacaksın. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Başarı seninle olsun!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 232

Soru Sayısı: 790

ISBN: 978-625-7894-85-2
 • hatice özdemir, Öğrenci
  Puan :

  Ben kitabı sipariş etmiştim elime ulaştı gerçekten çok güzel kitabın sağ tarafındaki zor sorular da çok güzel emeğinize sağlık


 • Zeynep K.Aslan, Öğrenci
  Puan :

  Merhabalar, herkesin almasını tavsiye ediyorum. Kısa bir sürede sağ bir şekilde kargom elime ulaştı. İçinde 'Nasıl Çalışılır?' diye bir kısım var. Nasıl çalışıcağınızı adım adım anlatıyor, 14 gün içerisinde (eğer programa uyarsanız.) Zoru bankası bitiyor. Ayrıca kitap çok renkli ve çok iç açıcı içinde sizi bekleyen daha bir sürü sürpriz var.


 • merve iler, Öğrenci
  Puan :

  mrb tonguç ben şimdi zoru bankası sözel ve sayısalı şipariş etsem ne zaman gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, siparişler 2-3 iş gününde kargoya teslim ediliyor. :)


 • Muhammed Bozkurt, Öğrenci
  Puan :

  Ben sipariş ettim 2 günde geldi ve test mükemmel videolarında izlerseniz çok iyi anlıyorsunuz dersleri tavsiye ederim


 • Zeynep Erden, Öğrenci
  Puan :

  2020-2021 müfredatına uygunmu acaba??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Selam Zeynep. Elbette uygundur😉❤