;
8. Sınıf Taktikli Sözel Set

Satış Fiyatı: 118,00 ₺

28 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Taktikli Sözel SetTaktikli Soru Bankalarıyla  liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitaplar 8. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitaplar Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTIKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem de öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik. 

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitaplarını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitaplarındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular Hata Kutusu’nda birikir. Bu hatalara göre TATS Doktor’u sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitapların TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

8. Sınıf Taktikli Türkçe Soru Bankası  

Sayfa sayısı 232 3 poster + 80 tane sticker

8. Sınıf Taktikli İnkılap Tarihi Soru Bankası  

Sayfa sayısı 208 3 poster + 60 tane sticker

8. Sınıf Taktikli Din Kültürü Soru Bankası  

Sayfa sayısı 136 3 poster + 60 tane sticker

8. Sınıf Taktikli İngilizce Soru Bankası  

Sayfa sayısı 168 5 poster + 80 tane sticker

*Normalde tek bir set olan Tak-Tik’li Set, yoğun istek üzerine aynı kitaplar içinde olacak şekilde Sayısal Set ve Sözel Set olarak daha küçük setlere ayrılmıştır. İçerik olarak hiçbir değişiklik yoktur.

Türü: Soru Bankası 

Sayfa Sayısı: 744

Soru Sayısı: 2254

ISBN: 978-625-7208-47-5
 • Ebrar Sude Acar, Öğrenci
  Puan :

  2020-2021 eğitim öğretim yılına uyumlu mu, içinde konu anlatımı dışında motive edici çıkartmalar var mı, bir de herhangi bir kitapçıdan alsak fiyat farkı olur mu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, kitabımız güncel müfredata uygundur ve mağazamızdaki fiyatlar geçerlidir. :)


 • Sude Akşit, Öğrenci
  Puan :

  Ben köyde yaşıyorum siparişte sıkıntı olur mu?(0dan 8e) Birde tohumla kalem ne acaba🙈🙈


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Sude selam. Köylere de ulaşım sağlıyoruz. Tohumlu kalemin arkasında yer alan tohumları ekmen halinde tohumların çiçek açıyor😊❤


 • Belinay Ezircan, Öğrenci
  Puan :

  Ben bu seti almıştım. Hâlâ daha kullanıyorum gerçekten çok yararlı, sorular fazlasıyla seçici ve bir konuyu pekiştirmek için kullanılan en iyi kitaplardan biri olabilir. Ben de LGS sınava girecek öğrencilerden biriyim, fazlasıyla memnun kaldım. Herkese öneririm 🤍


 • Ömer Efe Erol, Öğrenci
  Puan :

  Harika kitaplara benziyor. Yakında almayı düşünüyorum. Ama biraz pahalı yani bazı arkadaşlarımız alamayabilir. Bence sözeli 105 TL sayısalı da 55 TL olabilir. Ama yine de harika kitap olmalarına engel değil. Hatta ben bunun Türkçe'sini almıştım. Tek kelimeyle ''MÜKEMMEL+EFSANE''


 • Ebû Bekir Gürer, Öğrenci
  Puan :

  Ödemeler kapıda ödememi yoksa kredi kart ile mi yapılmaktadır?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Her iki şekilde de ödeme yapabilirsin ancak kapıda ödemelerde kargo firması sizden 9.90 kuruşluk ekstra bir ödeme talep edebilirler😊❤