;
7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti

Satış Fiyatı: 49,00 ₺

52 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti


Elindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, 7. sınıf  derslerin yenilenen 2020 - 2021 müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var. 

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Her testin sağ tarafında Zoru sayfası var. Sol tarafında ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zaten zoruları diğerlerinden farklı olan yatay olması ve renk-li sayfasından tanıyacaksın. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de  günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Başarı seninle olsun!

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

7.Sınıf Sözel Zoru Bankası sayfa sayısı 232  

7.Sınıf Sayısal Zoru Bankası sayfa sayısı 248 


Türü: Soru Bankası 

Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 480 sayfa

Soru Sayısı: 1560

ISBN: 978-625-7208-33-8
 • Zehra Çetinkaya , Öğrenci
  Puan :

  kargo ücreti ne kadar?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zehra 👋 Aras kargo ile 80 TL'nin altında verilen siparişlerde 10,90 TL, Yurt İçi kargo ile ise 12,90 TL kargo ücreti alınmaktadır. 80 TL ve üzerinde verilen siparişlerde kargo ücreti ödemeden siparişini verebilirsin. Ayrıca 30 TL ve üzeri siparişlerde kapıda nakit ödeme yöntemi ile ödeme yapabilirsin ancak kargo tarafından alışverişin büyüklüğüne göre tahsilat hizmet bedeli olarak ek ücret alınmaktadır 😊 #tongucseninle


 • ERAY KİRTİSOGLU, Veli
  Puan :

  bu yılın müfredatına uygun mu acil cevap


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eray, evet güncel müfredata uygundur :)


 • Sedat Kara, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç abi ben bu kitabı 1 ayda bitirebilirmiyim ve bursluluk sınavı için bana yardımcı olurmu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sedat, mutlaka yardımcı olacaktır. Bursluluk sınavında başarılar diliyoruz. :)


 • senem orak, Öğrenci
  Puan :

  tonguç abi ben şimdi sipariş versem kapıda ödeme olur mu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Senem, evet kapıda nakit ödeme ile sipariş edebilirsin. :)


 • hatice özyurt, Öğrenci
  Puan :

  ben kitabı aldım arkadaşlar kitap çok güzel hepiinize öneriyorum ve ayrıca kitap elime 3 günde ulaştı bence fiyatıda çook uygun hepinize tavsiye ediyorum.