;
7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti

Satış Fiyatı: 49,00 ₺

40 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler SetiElindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, 7. sınıf  derslerin yenilenen 2020 - 2021 müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var. 

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Her testin sağ tarafında Zoru sayfası var. Sol tarafında ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zaten zoruları diğerlerinden farklı olan yatay olması ve renk-li sayfasından tanıyacaksın. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de  günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Başarı seninle olsun!

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

7.Sınıf Sözel Zoru Bankası sayfa sayısı 232  

7.Sınıf Sayısal Zoru Bankası sayfa sayısı 248 


Türü: Soru Bankası 

Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 480 sayfa

Soru Sayısı: 1560

ISBN: 978-625-7208-33-8
 • Sefa Şedit, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç abi kapıda ödeme imkanı var mı yanıtlarsanız sevinirim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sefa. 30 TL ve üzeri alımlarda kapıda ödeme seçeneği var ama kapıda ödemelerde kargo firması sizden 9.90 kuruşluk ekstra bir ödeme talep edebilirler❤😉


 • Yasin Atac, Öğrenci
  Puan :

  TONGUÇ KARGO ÜCRETİ NEKADAR


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yasin. 49 TL ve altı alımlarda kargo 7.90 kuruştur. 50 lira ve üzeri alımlarda kargo ücretsizdir😊❤


 • fazıl kaddur, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba tonguç abi bu set iki dönem için mi yoksa bir dönem için mi (Cevap verirseniz sevinirim)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, 2 dönemi de kapsamaktadır. :)


 • Yağız Yağcı, Öğrenci
  Puan :

  tonguç ben dün kitabı sipariş ettim acaba ne zaman gelir bide ben aydında yaşıyorum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Öncelikle kitaplarını güzel günlerde kullan ve sana bol başarı getirsinler. Kargon birkaç iş günü içinde elinde olacaktır.


 • elif bihar TURGUT, Öğretmen
  Puan :

  bu ürünü aldım fakat gelmedi aras kargo teslim edilmeme nedeni yerine adres yanlış/yetersiz yazmıştır acaba bir sorunmu var


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Rica etsek konuyu hızlıca müşteri hizmetlerimize aktarabilir misin? Sana hızlıca yardımcı olacaklardır. Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. 😊