;
9. Sınıf Dinamo Fizik Soru Bankası

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 9. Sınıf Dinamo Fizik Soru BankasıMerhaba değerli arkadaşım,

Tonguç Yayınları’nın Dinamo Soru Bankaları seni harekete geçirecek. Aşama aşama karşılaşacağın her tür sorunun çözümünü öğreterek seni karşılaşacağın her tür sınava adım adım hazırlayacak.

Bu kitapta küçük adımlarla üniteleri tekrar edeceksin. Her üniteyi, MEB kazanımlarını göz önünde tutarak belirli sayıda alt konulara ayırdık. Her konu başlığında sana rehber olacak, konuyu pekiştirecek bir Rehber Soru ve bu sorunun Rehber Çözüm’ü bulunuyor. Bu rehber soru ile tüm konuyu tarayabileceksin. Rehber soruyu ve çözümünü iyi anlaman önemli. Çünkü daha sonra karşına çıkacak bölümündeki 4 sorunun anahtarı rehber soruda. Testra bölümündeki dört soru ise çalıştığın konuyla alakalı en sık karşılaşacağın soru tiplerinden oluşuyor. Bunları çözerek konuya %100 hakim olacaksın.

Testra ile öğrendiğin, pekiştirdiğin ve farklı soru tiplerine alıştığın konuları bölüm testleriyle pekiştireceksin. Üniteyi tekrar etmek için Ünite Tekrar Testleri’ni çözmen gerekiyor. Ünite Tekrar Testleri, ünite başlığı altında öğrendiğin bütün alt konuları kapsayan ölçme seviyesi yüksek testler. Üniteye ne kadar hâkim olduğunu bu testler sayesinde göreceksin. Eksiklerini fark edecek, bildiklerini tekrar ederek etkili bir öğrenme gerçekleştireceksin.

Ünite tekrarını yaptıktan sonra ÖSYM Tarzı sorular seni bekliyor. Bu aşamada ÖSYM’nin güncel soru formatına uyumlu sorularla yüzleşerek üniversite sınavlarına hazırlanacaksın. Yazılılarını da unutmadık. Okul yazılılarında en yüksek notları alabilmen için kitaba Yazılıya Hazırlık bölümleri ekledik. Burada yazılılarda karşılaşabileceğin boşluk doldurma, eşleştirme ya da klasik yazılı soruları bulunuyor. Her yazılıdan önce bu bölümlere göz atmanda fayda var!

Fen ve Anadolu liselerinin farklı müfredatlarına yönelik sorularını da bu kitapta bulabileceksin. FL amblemlerini gördüğün her soru Fen lisesi müfredatına aittir. AL - FL testleriyle üst düzey pekiştirme yapabileceksin.

Kitaptaki bütün soruların MEB kazanımlarına ve ÖSYM’nin güncel soru formatına %100 uyumlu olduğunu ve her sorunun çözüm videosuna TATS ile ulaşabileceğini unutma.

Takıldığın yerde Tonguç yanında!

*TAK serisi olarak bilinen kitaplarımız bundan böyle DİNAMO serisi olarak çıkacaktır. İçerik olarak TAK kitaplarımızla aynı kazanımlara sahiptir. 

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 248

Soru Sayısı: 1080

ISBN: 978-625-7208-28-4
 • , Öğrenci
  Puan :

  Dinamo set fiyatı ne kadar olucak? Ve kitap tanıtım videosu gelicekmi? Uzaktan eğitime faydası olurmu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Çok yakın zamanda setimiz mağazada yer alacak. Bunun için takipte kal. :) Ayrıca elbette uzaktan eğitim için oldukça faydalı olacaktır😊💖


 • BERRİN KARAHAN, Veli
  Puan :

  dinamo serisinin hepsi video çözümlü mü yoksa video çözümü yok mu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Berrin. Elbette kitabımızın videoları da mevcut. Bunun için Tats uygulamasını indirmen yeterli😊💖


 • Alberk Özdemir, Öğrenci
  Puan :

  diğer dersler de gelecek mi tarih matematik ve edebiyat falan da gelecek mi ve youtube a video su gelicek mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Alberk. Çok yakında gelecek tamamı. Takipte kal :)


 • Hakan Varlı, Öğrenci
  Puan :

  hocam bu dinamo ve diğer yeni çıkarmış oldunuz ürünlerin açıklamalı videolarını atılmasını arz ederim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hakan. Önerin için çok teşekkür ederiz🙂


 • fatma kaya, Öğrenci
  Puan :

  Bu soru bankasının edebiyat ve tarih olanı çıkacak mı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Evet çok yakında mağazamızda olacak bu bölümler de🙂🙂