;
6. Sınıf Dinamo Fen Bilimleri Soru Bankası

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 6. Sınıf Dinamo Fen Bilimleri Soru BankasıMerhaba Değerli Arkadaşım,

Her takımın bir dinamosu vardır. Takımı harekete geçirir, maç kazandırır. Tonguç Yayınlarının Dinamo’sunu elinde tutuyorsun. Bu kitap seni harekete geçirecek. Sana sınav kazandıracak.

Başarının üç adımı vardır: öğrenmek, pekiştirmek ve değerlendirmek. 

Bu kitapta: Konu Öğreten testler ile bilmen gereken konuları öğrenerek ilk adımı atacak, Pekiştiren testlerle öğrendiğin konuları sağlamlaştıracak, Kitapta karşılaşacakların, alıştığın testlerden biraz farklı. Her testin ilk sayfası dikey, ikinci sayfası ise yatay olarak tasarlandı. Üstelik bütün testler yeni nesil sorulardan hazırlandı. Ünite sonlarına eklenen YAZILIYA HAZIRLANALIM etkinlik ve boşluk doldurma kısımlarıyla soru çeşitliliğini artırarak kitap sana tekrarını daha sağlam yapma imkânı sunuyor. Dinamo’da seviye seviye karşılaşabileceğin her tarz soruyu göreceksin. Böylece adım adım başarıya yürüyeceksin. Takıldığın yerde TATS uygulamanla video çözümlere başvurmayı da unutma.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-18-24 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Başarıya giden uzun bir yola çıkıyorsun. Yanında bir Dinamo’ya her zaman ihtiyacın olacak.

Başarı seninle olsun.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 240

Soru Sayısı: 626

ISBN: 978-625-7208-62-8
 • Eba Minecraft, Öğrenci
  Puan :

  Yazılı notları çıkacakmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, yeni kitaplarımız geldikçe duyuruları yapacağız. Takipte kal! :)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, yeni kitaplarımız geldikçe duyuruları yapacağız. Takipte kal! :)


 • , Öğrenci
  Puan :

  Öncelikle bence çok güzel bir kitap bence ve bu kitabın yanında 3 tane daha ürün aldım 30.11.2020 tarihinde. Acaba ne zaman gelir. Teşekkürler TONGUÇ AKADEMİ


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Kitaplarını güzel günlerde kullan. Kargon birkaç iş günü içinde elinde olacaktır😊❤


 • arda taha çağır, Öğrenci
  Puan :

  neden sosyal bilgiler dinamo yok


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Arda. Yakın zamanda yeniden satışta olacak kitabımız. Ayrıca tüm dersleri var serimizin mağazada. İstersen buna bir bak😊 https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/kitapdetay/719/6-sinif-dinamo-tum-dersler-soru-bankasi-set