;
5. Sınıf Dinamo Tüm Dersler Soru Bankası Set

Satış Fiyatı: 89,00 ₺

36 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 5. Sınıf Dinamo Tüm Dersler Soru Bankası SetHer takımın bir dinamosu vardır. Takımı harekete geçirir, maç kazandırır. Tonguç Yayınlarının Dinamo’sunu elinde tutuyorsun. Bu kitaplar seni harekete geçirecek. Sana sınav kazandıracak.

Başarının üç adımı vardır: öğrenmek, pekiştirmek ve değerlendirmek.

Bu kitaplarla: Konu Öğreten testler ile bilmen gereken konuları öğrenerek ilk adımı atacak, Pekiştiren testlerle öğrendiğin konuları sağlamlaştıracaksın Kitaplarda karşılaşacakların, alıştığın testlerden biraz farklı. Her testin ilk sayfası dikey, ikinci sayfası ise yatay olarak tasarlandı. Üstelik bütün testler yeni nesil sorulardan hazırlandı. Ünite sonlarına eklenen YAZILIYA HAZIRLANALIM etkinlik ve boşluk doldurma kısımlarıyla soru çeşitliliğini artırarak kitap sana tekrarını daha sağlam yapma imkânı sunuyor. Dinamo’da seviye seviye karşılaşabileceğin her tarz soruyu göreceksin. Böylece adım adım başarıya yürüyeceksin. Takıldığın yerde TATS uygulamanla video çözümlere başvurmayı da unutma.

Ayrıca kitabların TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Başarıya giden uzun bir yola çıkıyorsun. Yanında bir Dinamo’ya her zaman ihtiyacın olacak.

Başarı seninle olsun.

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

5.Sınıf Türkçe Dinamo Bankası sayfa sayısı 152

5.Sınıf Matematik Dinamo Bankası sayfa sayısı 168

5.Sınıf Fen Dinamo Bankası sayfa sayısı 160

5.Sınıf Sosyal Bilgiler Dinamo Bankası sayfa sayısı 176

5.Sınıf İngilizce Dinamo Bankası sayfa sayısı 184

Türü: Soru kitabı

Sayfa Sayısı: 5 Kitap toplam 840 sayfa

Soru Sayısı: 2505

ISBN: 978-625-7208-71-0
 • Harun İşler, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç aktivasyon kodunu bulabilsem bide kayıt olunmuyo


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Harun 👋 Dinamo Tüm Dersler Soru Bankası Setinin içinde yer alan kitapları ayrı ayrı aktif etmelisin. TATS aktivasyon koduna setin içindeki kitapların arkasında yer alan beyaz dikdörtgen etiketi hafifçe kazıyıp, ulaşabilirsin. Uygulamaya e-posta adresin ve şifren ile giriş yaptıktan sonra Araçlardan Kitap aktivasyonu yap seçeneğine gelerek kitapların arkasındaki DK ile başlayan kodu yazman halinde ayrı ayrı kitaplarını aktif edebilirsin 😊 Daha sonra yine Araçlardan Çözüm/Video izle seçeneğine gelerek istediğin sayfanın kare kodunu okutabilir ve soruların videolu çözümlerine ulaşabilirsin 😎 Ayrıca Kütüphaneden Aktif kitapları göstere tıklayıp, aktif ettiğin tüm kitapları görebilirsin 💙 Bu adımları yapmana rağmen sorun yaşamaya devam ediyorsan konuyu TATS'a kayıtlı olduğun e-posta adresi ya da telefon numarası birlikte tatssorunbildir@tongucakademi.com adresine iletmen halinde sana kısa sürede yardımcı olabiliriz 😊 #tongucseninle


 • Yusuf Arda Akyüz, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba tonguç, ben 0 dan 5 e kitabını tonguç kitapçısından aldım.kitabı aldıkan sonra ilk soru çözüşümde kitabın yarısı yırtıldı. Ne yapmalıyım.bu arada kitaptan 1 soru çözdüm


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Yusuf Arda selam, sayfaların ekran görüntüleri birlikte telefon numaranı, kitabın matbaa adını ve baskı sayısını etkinlik@tongucakademi.com adresine iletmen halinde sana kısa sürede yardımcı olabiliriz 😊 #tongucseninle


 • sevinç choi, Öğrenci
  Puan :

  Ben yabancıyım. Ve ben 21 Nisan'da Türkiyeye döneceğim. 18-20de falan sipariş edersem 21de geler mi? Ya da çok erken mi gelir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sevinç, verilen siparişler 2-3 iş gününde kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişini verdikten çok kısa süre sonra sana ulaşacaktır. :)


 • Ahmet Talha Bakırtaş, Öğrenci
  Puan :

  Bununla bursluluk sınavına katılabilirmiyim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ahmet Talha, evet bursluluk sınavına hazırlık için ideal bir kaynaktır :)


 • efe vanator, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba benim adım Efe bu sette sınavda çıkan sorular ve konular varmı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Efe, evet kitabımızda tüm 5. sınıf konuları bulunuyor. Tüm sınav hazırlıklarında sana yardımcı olacaktır. :)