;
9. Sınıf Dinamo Matematik Soru Bankası

Satış Fiyatı: 44,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 9. Sınıf Dinamo Matematik Soru Bankası

Merhaba değerli arkadaşım,

Tonguç Yayınları’nın Dinamo Soru Bankaları seni harekete geçirecek. Aşama aşama karşılaşacağın her tür sorunun çözümünü öğreterek seni karşılaşacağın her tür sınava adım adım hazırlayacak. 

Bu kitapta küçük adımlarla üniteleri tekrar edeceksin. Her üniteyi, MEB kazanımlarını göz önünde tutarak belirli sayıda alt konulara ayırdık. Her konu başlığında sana rehber olacak, konuyu pekiştirecek bir Rehber Soru ve bu sorunun Rehber Çözüm’ü bulunuyor. Bu rehber soru ile tüm konuyu tarayabileceksin. Rehber soruyu ve çözümünü iyi anlaman önemli. Çünkü daha sonra karşına çıkacak TESTRA bölümündeki 4 sorunun anahtarı rehber soruda.

Testra bölümündeki dört soru ise çalıştığın konuyla alakalı en sık karşılaşacağın soru tiplerinden oluşuyor. Bunları çözerek konuya %100 hakim olacaksın. Testra ile öğrendiğin, pekiştirdiğin ve farklı soru tiplerine alıştığın konuları bölüm testleriyle pekiştireceksin. Üniteyi tekrar etmek için Ünite Tekrar Testleri’ni çözmen gerekiyor. Ünite Tekrar Testleri, ünite başlığı altında öğrendiğin bütün alt konuları kapsayan ölçme seviyesi yüksek testler. Üniteye ne kadar hâkim olduğunu bu testler sayesinde göreceksin. Eksiklerini fark edecek, bildiklerini tekrar ederek etkili bir öğrenme gerçekleştireceksin.

Ünite tekrarını yaptıktan sonra ÖSYM Tarzı sorular seni bekliyor. Bu aşamada ÖSYM’nin güncel soru formatına uyumlu sorularla yüzleşerek üniversite sınavlarına hazırlanacaksın.  Yazılılarını da unutmadık. Okul yazılılarında en yüksek notları alabilmen için kitaba Yazılıya Hazırlık bölümleri ekledik. Burada yazılılarda karşılaşabileceğin boşluk doldurma, eşleştirme ya da klasik yazılı soruları bulunuyor. Her yazılıdan önce bu bölümlere göz atmanda fayda var!

Fen ve Anadolu liselerinin farklı müfredatlarına yönelik sorularını da bu kitapta bulabileceksin. FL amblemlerini gördüğün her soru Fen lisesi müfredatına aittir. AL - FL testleriyle üst düzey pekiştirme yapabileceksin.

Kitaptaki bütün soruların MEB kazanımlarına ve ÖSYM’nin güncel soru formatına %100 uyumlu olduğunu ve her sorunun çözüm videosuna TATS ile ulaşabileceğini unutma. 

Takıldığın yerde Tonguç yanında!

*TAK serisi olarak bilinen kitaplarımız bundan böyle DİNAMO serisi olarak çıkacaktır. İçerik olarak TAK kitaplarımızla aynı kazanımlara sahiptir. 

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 328

Soru Sayısı: 1414

ISBN: 978-625-7208-25-3
 • Mahmood Alhaj, Öğrenci
  Puan :

  merhaba kitaplar elime ulasti ama matematikte arka kod kazılmış neden acaba?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Öncelikle kitaplarını güzel günlerde kullan. Kitaplarının arkasında küçük, beyaz bir etiket olması gerekiyor. O etiket kazınmış mı? Eğer etiketin kullanıldığını düşünüyorsan konuyu hızlıca müşteri hizmetlerimize aktarabilir misin? Sana hızlıca yardımcı olacaklardır. Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. 😊


 • Yusuf yağız İzgeç, Öğrenci
  Puan :

  yeni müfredata uygun mu ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yağız. Elbette uygundur😉❤


 • Azra Yasa, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitabın tanıtımını neden bulamıyorum acaba tanıtımı ne zaman çıkacak


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Azra. Çok yakında yeni tanıtımımız mağazamızda olacak. Takipte kal❤😉


 • Alberk Özdemir, Öğrenci
  Puan :

  tarih kitabı ne zaman çıkacak


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Kitabımız bu akşam satışta olacak. Şimdiden başarılar dileriz💖😊


 • HAFIZ ADATEPE ADATEPE, Öğrenci
  Puan :

  tonguç dinamo tarih ve dinamo set ne zaman çıkacak.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Adalet. Dinamo tarih kitabı için akşam saatlerinde denersen kitabı inceleyebilir ve istersen sipariş verebilirsin. Sayısal sette çok yakın bir zamanda mağazamızda yer alacak. Takipte kal 💖