;
6. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler

Satış Fiyatı: 39,00 ₺

18 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 6. Sınıf Zoru Bankası Tüm DerslerSelam değerli dostum,

Elindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, 6. sınıf derslerinin yenilenen MEB müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test eden temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var.

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardım-cı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Her testin sağ tarafında Zoru sayfası var. Sol tarafında ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zaten zoruları diğerlerinden farklı olan yatay olması ve renk-li sayfasından tanıyacaksın. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Başarı seninle olsun!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 344

Soru Sayısı: 1121

ISBN: 978-625-7208-20-8

 • yiğit efe erbaş, Öğrenci
  Puan :

  Merhabalar ben ürünü almayı düşünüyorum 2021 2. dönem için de uygun mudur


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yiğit Efe, evet 2 dönemi de kapsamaktadır. :)


 • Duru Çakar, Öğrenci
  Puan :

  ürünü çoook sevdim tekrarımı bundan yapıyorum çok sağol tonguç


 • Eba Minecraft, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba bu kitabı ara Tatilde 2 hafta tekrar etmek istiyom ama uep te beraber ne zaman çıkcak


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Eba selam. Yeni UEP' lerimiz çok yakın zamanda yayında olacak❤😉


 • Zeynep Dilara Yardım, Öğrenci
  Puan :

  Hocam ben bu kitabı aldım ama sayfa 288’den 305’e kadar kesilmiş İngilizce test 4’den test 13’e kadar yok kız arkadaşımızda aynı kitaptan vardı ona sorduğumda bende yok dedi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merak etme bu konuda sana yardımcı olabiliriz Zeynep. Kitabının ekran görüntüsünü, matbaa adını, baskı sayısını ve telefon numaranı etkinlik@tongucakademi.com adresine gönderir misin😊❤


 • yiğit erdem, Veli
  Puan :

  Oğlum bu kitabın 5. sınıfı ile çalıştı ve iyi bir puanla Bursluluk sınavını kazandı. Teşekkür ederim...