;
6. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler

Satış Fiyatı: 39,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 6. Sınıf Zoru Bankası Tüm DerslerSelam değerli dostum,

Elindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, 6. sınıf derslerinin yenilenen MEB müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test eden temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var.

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardım-cı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Her testin sağ tarafında Zoru sayfası var. Sol tarafında ise temel bilgileri ölçücü sorular. Zaten zoruları diğerlerinden farklı olan yatay olması ve renk-li sayfasından tanıyacaksın. Zorular, soru zorlayıcılığı açısından oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Başarı seninle olsun!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 344

Soru Sayısı: 1121

ISBN: 978-625-7208-20-8

 • Mustafa Ege Başçı, Öğrenci
  Puan :

  Yeni sipariş ettim inşalah birkaç güne gelecek


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ege. Öncelikle kitaplarının sana başarı getirmesini diliyoruz. Güzel günlerde kullan. Kargon birkaç iş günü içinde elinde olacaktır😊💖


 • Yağız Zeydanlı, Öğrenci
  Puan :

  Bu ürün 2020-2021 içinmi hemen cevap verirseniz mutlu olurum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yağız. Elbette uygundur😊💖