;
TYT Türkçemetre

Satış Fiyatı: 27,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT Türkçemetre


Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

Elindeki bu kitap TYT Türkçemetre sorularında en yüksek nete ulaşman için hazırlandı.

ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu olan özgün sorular, MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu. TYT sınavında sana fark attıracak en kapsamlı Türkçe sorularıyla bilgi dağarcığını genişleterek sınavda başarılı olmanın anahtarını elinde bulunduracaksın.

Kitabımıza girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek kitabı kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğreneceksin. Denemeleri bitirdiğinde tarih, doğru, yanlış, boş, net ve süre bilgilerini Deneme Koçluğu sayfasına not ederek gelişim sürecini takip edebileceksin. Kitap içerisinde yer alan değerlendirme kitapçığındaki konu analizi ile eksik olduğun konuları detaylıca görebileceksin. Sıralı olarak planlanan 3 tane Temel Düzey deneme ile konulara alışacak, sonrasında yer alan 6 tane Orta Düzey deneme ile kendini sınayacak ve 3 tane İleri Düzey deneme ile konuları kavrayacaksın.

Ayrıca Türkçe derslerine ait her denemenin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin.

Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle ve kaynakla çalıştığında üniversite sınavında başarı seni bekliyor!

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 168

Soru Sayısı: 480

ISBN: 978-625-7208-88-8
 • Yunus Yılmazer, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç 0 dan 4e kitabı koptu. Sizi aradık. Daha sonra sizden bize link geldi. O linke tıkladık ama 404 yazıyor ve Güvenli değil yazıyor. Neden böyle yaptınız ???


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yunus, etkinlik@tongucakademi.com adresine yaşadığın sorunu e-posta olarak gönderir misin hemen yardımcı olalım. :)


 • Aleyna KOÇ, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba 😊 almış olduğum kitabın aktivasyon kodunu sistem onaylamıyor hızlı dönüş yaparsanız çok mutlu olurum kitabı bir an önce bitirmek istiyorum . 🤗


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Aleyna, etkinlik@tongucakademi.com adresine sipariş numaranı ve yaşadığın sorunu e-posta olarak gönderir misin yardımcı olaım :)


 • Murat Özdemir , Öğrenci
  Puan :

  2021 müfredatı için de geçerli mi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Murat selam. Şu an için mağazamızda yer alan tüm kaynaklarımız yeni eğitim takvimine uygundur❤😉