;
TYT Sosyal-İK Seti

Satış Fiyatı: 87,00 ₺

9 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT Sosyal-İK SetiMerhaba değerli arkadaşım.

TYT’de sosyal derslerde başarıyı yakalamak istiyorsan bu set tam senlik. Bu setimizde sana üç kitaptan oluşuyor gibi görünen ama tam olarak öyle olmayan bir paket hazırladık. Bu sette seni üç kitap, dört ders ve iki dev poster bekliyor.

TYT KronolojİK ve TYT Coğraf-İK kitaplarında seni TYT tarih ve coğrafya konularının tamamının kısa hap bilgileri ve bu bilgilerin sorulduğu soru örnekleri bekliyor. Her biri bir adım olan bu hap bilgiler ve soru örnekleriyle TYT’de tarih ve coğrafya çantada keklik! Üstelik kitapların arasında seni bekleyen dev posterlerde TYT tarih ve coğrafya konularıyla ilgili görselleştirilmiş bilgiler bulacaksın. Bu posterleri göz önünde bir yere asarak her gün bilgi dağarcığını genişletip konuları etkili öğrenebilirsin.

TYT Felsef-İK-Din ise Türkiye’de bir ilk! Tek kapakta iki kitap. Bu kitabın bir tarafında TYT Felsef-İk diğer tarafında TYT Din kitabını bulabiliyorsun. Çalışmak istediğin dersin kitabına ulaşmak için kitabını ters çevirmen yeterli. TYT’de felsefe ve din kültürü ve ahlak bilgisi derslerinde soru kaçırmamak için bu pratik kitap seni bekliyor.

Üç kitapta da çözemediğin soruların çözüm videolarına TATS uygulamanla karekodları okutarak ulaşabilirsin. Ayrıca, her kitabın başındaki Gri Koç planlama sayfalarıyla kitapları adım adım planlayarak bitirebilir, alacağın verimi en üst noktaya taşıyabilirsin.

Başarı seninle olsun!

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

TYT KronolojİK (Sayfa Sayısı: 240)

TYT Felsefik Din (Sayfa Sayısı: 192)

TYT CoğrafİK (Sayfa Sayısı: 224)

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 3 Kitap toplam sayfa 656

Soru Sayısı: 2770

ISBN: 978-625-7208-66-6
 • Ayda Şahin, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba coğrafik kitabının yanlışlıkla DK ile başlayan kodunu yırtım yardımcı olur musunuz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ayda, sipariş numaranı ve yaşadığın sorunu etkinlik@tongucakademi.com adresine e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım. :)


 • İsmail Baran, Öğrenci
  Puan :

  12. Sınıflar için mi mezunlar için mi bu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, YKS hazırlık. Yani ikisi için de uygun :)


 • , Öğrenci
  Puan :

  merhaba ürün gelirken tyt denemesi gelecekmi, sipariş bilgilerde yazmıyorda?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, evet deneme de gönderilecek :)


 • Zehra UÇAR, Öğrenci
  Puan :

  TYT Sosyal set VE TYT Fen Bilimleri set aldım yanında kafa defteri ve Türkiye geneli denemesi hediye verdiler. Çok güzel bir kitap Fen Bilimleri'nide öneririm. Teşekkür Ederim tonguç


 • Ahmet Eren Erdem, Öğrenci
  Puan :

  2021 müfredatına uygunmu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eren. Elbette uygundur😊❤