;
TYT Sosyal-İK Seti

Satış Fiyatı: 87,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT Sosyal-İK SetiMerhaba değerli arkadaşım.

TYT’de sosyal derslerde başarıyı yakalamak istiyorsan bu set tam senlik. Bu setimizde sana üç kitaptan oluşuyor gibi görünen ama tam olarak öyle olmayan bir paket hazırladık. Bu sette seni üç kitap, dört ders ve iki dev poster bekliyor.

TYT KronolojİK ve TYT Coğraf-İK kitaplarında seni TYT tarih ve coğrafya konularının tamamının kısa hap bilgileri ve bu bilgilerin sorulduğu soru örnekleri bekliyor. Her biri bir adım olan bu hap bilgiler ve soru örnekleriyle TYT’de tarih ve coğrafya çantada keklik! Üstelik kitapların arasında seni bekleyen dev posterlerde TYT tarih ve coğrafya konularıyla ilgili görselleştirilmiş bilgiler bulacaksın. Bu posterleri göz önünde bir yere asarak her gün bilgi dağarcığını genişletip konuları etkili öğrenebilirsin.

TYT Felsef-İK-Din ise Türkiye’de bir ilk! Tek kapakta iki kitap. Bu kitabın bir tarafında TYT Felsef-İk diğer tarafında TYT Din kitabını bulabiliyorsun. Çalışmak istediğin dersin kitabına ulaşmak için kitabını ters çevirmen yeterli. TYT’de felsefe ve din kültürü ve ahlak bilgisi derslerinde soru kaçırmamak için bu pratik kitap seni bekliyor.

Üç kitapta da çözemediğin soruların çözüm videolarına TATS uygulamanla karekodları okutarak ulaşabilirsin. Ayrıca, her kitabın başındaki Gri Koç planlama sayfalarıyla kitapları adım adım planlayarak bitirebilir, alacağın verimi en üst noktaya taşıyabilirsin.

Başarı seninle olsun!

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

TYT KronolojİK (Sayfa Sayısı: 240)

TYT Felsefik Din (Sayfa Sayısı: 192)

TYT CoğrafİK (Sayfa Sayısı: 224)

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 3 Kitap toplam sayfa 656

Soru Sayısı: 2770

ISBN: 978-625-7208-66-6
 • Merve Pekdoğan, Öğrenci
  Puan :

  Çok yakında diyorsunuz ama kaç haftadır derece setleri yok!


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Haklısın Merve ama tüm ihtiyaçlarınızı karşılaması için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Çok yakında gelecek merak etme😊❤


 • aaaaaaa aaaaaaa, Öğrenci
  Puan :

  hocam okul bitti hala 8. sınıf çıkarmadınız ya valla billa bütün setini alacaktım . şampiyon setide çıkadı aha no lacak .


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Eda selam. Çok yakında sekizlerimiz için Derece Setleri geliyor. Takipte kal❤😊


 • Devran VURAL, Öğrenci
  Puan :

  matematik seti çıkacak mı ve 10.sınıf için uygun mudur


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Devran. Evet 10. sınıflar için uygundur. Çok yakında yeni setlerimiz mağazamızda yerlerini alacak. Takipte kal❤😉


 • Yunus Emre Kurd, Öğrenci
  Puan :

  bu ürün 9.sınıflar icin uygunmu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yunus. TYT' ye hazırlanan tüm sınıflarımız için uygundur. Yani senin için de uygundur❤😉