;
7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak

Satış Fiyatı: 2,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Uzaktan Eğitim Programı Kasım-Aralık-Ocak


Bu kitapçığın içeriğinde 7. sınıfa geçen öğrenciler için hazırlanan 3 hafta kasım, 5 hafta aralık ve 3 hafta da ocak ayı olmak üzere toplam 11 haftalık çalışma programı ve 7. sınıflar için yetmiş soruluk UEP deneme sınavı bulunmaktadır.

Çalışma programı;

Uzaktan eğitim süresince yüzyüze eğitimle kapatılamayan müfredat eksiklerini tamamlamayı hedefler. Ayrıca aktiviteler ve görevler ile evde geçirilen zamanın doğru programlamasını amaçlar.

Program detayları;

*Programdaki ‘Görevler’ bölümü ile EBA dersi, Canlı ders ve Tonguç dersleriyle ilgili videolar izlenir. Böylece 7. sınıf konuları çalışılmaya başlanır.

*EBA dersi izle TRT EBA TV’den izleyebilirsiniz.

*"Canlı derse katıl" Okul öğretmenlerinizle yaptığınız dersler.

*"Tonguç dersi izle“7. Sınıf Evokul Kampı” youtube.com/tonguc7 kanalından, izleyebilirsiniz.

*Hafta sonu “ Tonguç Eba’da” bölümü ile derslerimizin videoları  izlenebilir, böylece konular tekrar edilmiş ve kalıcılığı artırılmış olur. 

*Uzaktan Eğitimin ardından önerilen konularla ilgili “Ödevler” bölümünde yönlendirdiğimiz testler çözülür. Çözülen sorular sayesinde farklı kaynaklardan konular pekiştirilmiş olur.

*“Aktiviteler” bölümünde önerilen okuma çalışmasıyla LGS sınavı için çok önemli olan okuduğunu anlama becerisi geliştirilmiş olur. Ayrıca önerilen spor, animasyon, sosyal medya, gezi, araştırma içerikleriyle de, çeşitli ilgili alanlarına göre yönlendirme çalışması yapılır. Böylece sınav maratonuna sağlıklı ve başarılı bir şekilde hazırlanılır.

Türü: Uzaktan Eğitim Programı ve deneme

Sayfa Sayısı: 56

Soru Sayısı: 70

ISBN: 978-625-7749-29-9
 • MUSTAFA DEMİRKOL , Veli
  Puan :

  MERHABA TONGUÇ AKADEMİ BEN HATİCE MÜGE DEMİRKOL UN VELISİYİM VE YORUMLARDA OKUDUM MÜŞTERİ HİZMETLERİ NİN NUMARSINI GÖRDÜM VE ARADIM AMA PEK BİR YANIT ALAMADIM YANİ YANIT ALDIM AMA BENİM KREDİ KARTIM YOK VE SİPARİŞİ TAMAMLA DEDİĞİMDE HEPSİ KREDİ KARTI ÇIKIYOR BİRDE BKM EXPRESS DİYE BİRŞEY VAR O NE DEMEK NAKİT ÖDEME Mİ


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, kapıda nakit ödeme alt limitimiz 30 TL'dir. :)


 • Mehmet Burak Özdemir, Öğrenci
  Puan :

  ben batmanda oturuyorum. sağlık ve mega kırtasiyeye bu kitapçığı sordum fakat olmadığını söylediler. evden uzaklaşamıyorum yardımcı olursanız sevinirim acaba hangi kırtasiyelerde var ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, https://www.tongucmagaza.com/satisnoktasi bu link üzerinden ulaşabilirsin. :)


 • Bayram NARYAPRAĞI, Öğrenci
  Puan :

  ARALIK OCAK ŞUBAT ŞEKLİNDE OLANI ÇIKAR MI


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, ocak ayı da bu dahildir. Şubat için duyuruları yapacağız. :)


 • NURANİ GÖZPAK, Öğrenci
  Puan :

  HOCAM BEN BUNUN ödemesini kapıda yada istedeğim kırtasiyege parasını ödebilirmiyim...


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, bu üründe kapıda ödeme yoktur. Dilersen sana en yakın kırtasiyeden alabilirsin. :)


 • Kübra su Çıtırkı , Öğrenci
  Puan :

  Tonguç ben hiç kırtasiyede bulamıyorum. Tonguç satan yerlerdede yok baktım ama.kapıya teslimat ne kadar sadece bunla.ama defter süper gözüküyor


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Kübra selam. Sana en yakın Tonguç kitapçısında gidip sipariş verirsen programı sana ulaştırmaya çalışabiliriz. ❤😊 https://www.tongucmagaza.com/satisnoktasi