;
8. Sınıf Fen Bilimleri Taktikli Soru Bankası

Satış Fiyatı: 49,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Taktikli Soru Bankası

Bu kitapta, kitap içerisinde bulunan 598 soruya ek olarak 186 adet ekstra dijital soru bulunmaktadır.

Ekstra dijital sorulara satın aldığınız kitabınızı aktive ettikten sonra ulaşabilirsiniz.

Test sayfalarında bulunan QR kodları okutarak da dijital sorulara ulaşabilirsiniz.  

Taktikli Soru Bankası ile liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 8. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. 

Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. 

Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTIKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). 

Bu arada kitabının bir de gizli gücü var. Her testin sonuna ikişer adet dijital soru ekledik. Testlerin başındaki kare kodları okutarak bu gizli gücün eklendiğini görebilir ek soruları çözebilirsin.

Sakın bu soruları çözmeden testleri bitirdim deme!

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular Hata Kutusu’nda birikir. Bu hatalara göre TATS Doktor’u sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 248 - 4 Poster + 120 Tane Sticker 

Soru Sayısı: 598 Soru Kitapta 186 Soru Dijitalde Toplam 784 Soru

ISBN: 978-625-7547-23-9
 • Muhammed Emin Özdemir, Veli
  Puan :

 • Tonguç Mağaza, Admin

 • YUSUF GÜMÜŞ, Öğrenci
  Puan :

 • Tonguç Mağaza, Admin

 • Berat Can Yiğit, Öğrenci
  Puan :

 • Tonguç Mağaza, Admin