;
Paragrafik

Satış Fiyatı: 25,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs Paragrafik

Yıllardır çözülemeyen o büyük sorun: Paragraf çözerken odaklanamıyoruz. Bu yüzden de gerçek sınavda hem süreyi yetiştiremiyoruz hem de netlerimiz çok düşük geliyor. Bu büyük sıkıntıyı çözmek için herkes bir şeyler önerdi. Günde 20 soru, günde 40 soru, her gün deneme vs vs. Ama insan 20 soruda bile sıkılıp odaklanamazken 40 soruluk denemede nasıl odaklanabilirdi?

İhtiyacımız olan şey önce ufak ve kaliteli denemeler, ardından daha büyük paragraf denemeleri. İşte tam da burada Gri Koç destekli Paragrafik Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi ve 4’lü 8’li 16’lı 32’li denemeler üretti.

Kitaba ilk aşamada sadece 4 soruluk 1 deneme ile başlıyoruz. 10 gün boyunca bu şekilde devam ediyoruz. Amaç ne? 4 soruluk denemelerde, tam odaklanabilmek, süre kontrolü yapmak ve en kötü ihtimalle %60 -70 başarı sağlamak. Eğer 4’lü denemelerde bu başarılırsa 8’li denemelere geçiyoruz. Çünkü ilk aşamada başaran beynimiz, sonrasında 8’li denemelere, ardından 16’lı denemelere rahatlıkla geçmek ve başarmak isteyecektir. En son aşamada ise sınavda 20 – 22 civarı paragraf gelmesine rağmen biz 32’lik denemeleri çözmeni istiyoruz. Amaç: En uzun ve sayıca en fazla sorulu denemeyi halledersek gerçek sınavda bu işi çok daha kolay başarırız.

Bugüne kadar on binlerce öğrenci bu başarıyı sağladı. Hala da başarmaya devam ediyorlar. TYT-KPSS-ALES-DGS dahil tüm gruplar çözebilir. Paragrafik bittikten sonra aynı kalitede 22’lik denemelerden oluşan ParagrafikS’i de çözebilirsin.

Başarılar.


Alt Başlık: Türkçe

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 272

Soru Sayısı: 600

ISBN: 978-605-7568-29-8 • Melike Çakır, Öğrenci
  Puan :

  ilk başta her öğrenci gibi benimde şüphelerim vardı ama siz bu şüphelerimin yersiz olduğunu gösterdiniz 16'lık denemeleri bitirmek üzereyim bana çok katkısı oldu emeklerinize sağlık:)


 • Muhammet İsmail Tunç , Öğrenci
  Puan :

  Ben bu kitabı aldım ve karekodu para ile kazıdım şimdi okutamıyorum ne yapıcam?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, konu ile ilgili yardımcı olabilmemiz için destek@tongucmagaza.com adresine uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresi ve kitabın kaçıncı baskı olduğunuzu iletmenizi rica ederiz. İlgili sayfanın fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz olarak ilettiğiniz takdirde kitapları aktif edebilmekteyiz. Bu süreçte dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz.


 • fatmanur kesenek, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten çok güzel bir kitap emeğinize sağlık çok beğendim kargom 1 hafta sonra geldi kitabı büyük bir sevinçle çözmeye başladım geldiği gün bölüm bölüm ayırım yaptım ve kitabımı 15 günde bitimeyi planladım şuan bu kitabımı alalı 5 günüm uyarak severek çözüyorum özellikle yeni başlayanlar için kesinlikle alınması gereken bir kitap soruları çözerken sıkılabilirsiniz özellikle 32lik ve 16 lık denemelerde ama bu sizi odaklanmaya yönelticek pes etmeyin sıkıldığınızda gri koçdan mativasyon videosu dinleyerek kendinize gelebilirsiniz gerçekten tavsiye edilebilir bir kitap emeği geçen herkese çok teşekkür ederim <3


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fatmanur, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Hamza Küçükyaman, Öğrenci
  Puan :

  Kitap birçok paragraf kitabından çok daha iyi herkesin çözmesi gerektiğini düşünüyorum almak isteyen hiç düşünmesin alsın.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hamza, geri bildirimin için teşekkür ederiz:) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Gökçe Şimşek, Öğrenci
  Puan :

  Kitabım çok güzeeell ve kaliteli sorular teşekkür ederim tonguçç O? El temizleme jel hediyesi için ayrıca teşekkür ederimm??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Gökçe, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler.