;
ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS

Satış Fiyatı: 23,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS

ParagrafON - 5,6,7. Sınıf ve LGS; MEB’in yeni tarz sorularına uygunluğu ve tamamı yatay paragraf sorularından oluşması yönüyle Türkiye’de bir ilk!

MEB örnek soruları ve 2019 müfredatına %100 uyumlu şekilde hazırlanan kitabın içerisindeki yeni tarz paragraf soruları, tablo ve görselli sorular, sözel mantık soruları ve infografik sorular; senin Türkçe dersinde anlama dayalı tüm konuları daha iyi kavramanı sağlayacak. PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlanan bu sorular, sadece Türkçe’yi değil diğer tüm derslerdeki konuları da daha hızlı bir şekilde öğrenmene katkıda bulunacak.

Aynı zamanda her biri 10 sorudan oluşan paragrafON denemeleri ile senin sınavlarda karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlayacak. Paragra FİKS bölümü ile fiks çıkan paragraf soru tarzlarını taktikler ve önemli bilgilendirmeler ile sana öğretecek.

Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü cep telefonuna ücretsiz olarak yükleyebileceğin TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebileceksin. Ayrıca kitap TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.


Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 232

Soru Sayısı: 487

ISBN: 978-605-7568-31-1 • Kübra İnal, Öğrenci
  Puan :

  o kadar iyi güzel bir kitap ki anlatamam başta bütün paragraf sorularının sizlere nasıl çözüleceğini anlatıyo ve çok başarılı anlatıyor tam 45 tane deneme var içinde ve çok fayda sağlıyor alın kessinlikle


 • HASAN ASLAN, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel ben çok beğendim tşk


 • ELİF ÇIRPICI, Öğrenci
  Puan :

  kitap aşırı güzel herkese öneririm


 • Filiz Hanım Avinca, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitabı sipariş ettim merakla bekliyorum güzel çıkacağından eminim


 • Mehmet Gökhan Türmen, Öğrenci
  Puan :

  güzel daha almadım ama tonguç yaptıysa güzeldir