;
AYT Edsometre

Satış Fiyatı: 17,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs AYT Edsometre


Merhaba Üniversite Adayı Arkadaşım!

Bu kitap AYT Türk Dili ve Edebiyatı ile Sosyal Bilimler 1 sorularında en yüksek nete ulaşman için ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu olan özgün sorular, MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu.

AYT sınavında sana fark attıracak en kapsamlı Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih ve Coğrafya sorularıyla bilgi dağarcığını genişleterek sınavda başarılı olmanın anahtarını elinde bulunduracaksın.

Kitabımıza girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek kitabı kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğreneceksin. Denemeleri bitirdiğinde tarih, doğru, yanlış, boş, net ve süre bilgilerini Deneme Koçluğu sayfasına not ederek gelişim sürecini takip edebileceksin.

Kitap içerisinde yer alan değerlendirme kitapçığındaki konu analizi ile eksik olduğun konuları detaylıca görebileceksin.

Sıralı olarak planlanan 3 tane Temel düzey deneme ile konulara alışacak, sonrasında yer alan 6 tane Orta düzey deneme ile kendini sınayacak ve 3 tane İleri düzey deneme ile konuları kavrayacaksın. Her denemede seni 40 soru bekliyor.

Ayrıca Türk Dili ve Edebiyatı ile Sosyal Bilimler 1 alanına ait her denemenin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebileceksin.

 

Alt Başlık: Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 160

ISBN: 978-605-7568-53-3 • Müslüm Harmancı, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba 9.sınıf için uygunmu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Müslüm. Kaynağımız AYT öğrencileri için hazırlandı. AYT' ye çalışmaya başladıysan senin için de uygun olabilir😊❤


 • Ceren Akfırat, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba, çok güzel sorulardan oluşan bir deneme olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ceren, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • züleyha berk, Öğrenci
  Puan :

  Oldukça güzel bir deneme,her düzeyde öğrencinin çözebileceği şekilde hazırlanmış emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Züleyha, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)