;
7'den 8'e Hazırlık Kitabı

Satış Fiyatı: 32,00 ₺

90 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 7'den 8'e Hazırlık KitabıMEB’in birikimli ve tekrarlı eğitim modeline göre, 8. sınıfta görülecek konuların büyük kısmını 5, 6 ve 7. sınıflarda gördük. Bu konuların daha ileri versiyonlarını ve bu konulara dayalı öğrenebileceğimiz, ilk defa karşılaşacağımız yeni konuları 8. sınıfta beraber işleyeceğiz. Dolayısıyla 8. sınıfa daha önceki senelerde öğrendiklerimizi hatırlayarak başlamalıyız.

Elindeki bu kitap aslında sana 5, 6, 7. sınıf konularını MEB kazanımlarına ve müfredata göre bilimsel bağlantıları kurarak tekrar edecek. Bu tekrarları 8. sınıfın en önemli dersleri olan ve merkezi sınavla öğrenci alan ortaöğretim kurumları sınavında (LGS) en fazla soru çıkıp en fazla puan katsayısına sahip olan Türkçe, Matematik ve Fen üzerinde yapacaksın. Böylece temelin çok önemli olduğu bu derslere tam manasıyla hazır olup sene içinde öğreneceğin konuları kafanda daha rahat nereye koyacağını bileceksin. Kitabın çalışma şekli çok basit. Öncelikle kitap için ürettiğimiz çalışma programını uygulayacaksın. Kitapta 5, 6 ve 7. sınıflarda öğrendiğin konuları hatırlaman için video eğitimler hazırladık. TATS ile karekodları okutup bu eğitimleri izle ve sonrasında programda sana verilen testleri yeni konunun testlerini çöz. Bu sayede 5, 6 ve 7. sınıfı tekrar etmiş olacaksın. Sonrasında konunun son sayfasındaki karekodu okuttuğunda 8. sınıfta bu konuyla alakalı konuya hazırlık yapacağın eğitim karşına çıkacak. İste sen youtube/tonguc8 kanalımızda varolan 7’den 8’e hazırlık kampı ile beraber de bu kitabı bitirebilirsin.

7’den 8’e geçerken hiçbir eksiğin kalmasın!


Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 296 sayfa 

Soru Sayısı: 459

ISBN: 978-605-7568-97-7
 • Alperen Berk Mucuk, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç lütfen net bişey söyle.Bu yaz kitabı mı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Alperen Berk, 7'den 8'e Hazırlık Kitabı 5, 6, 7. sınıf konularını MEB kazanımlarına ve müfredata göre tekrar etmeni sağlayacak. Bu tekrarları 8. sınıfın en önemli dersleri olan ve merkezi sınavla öğrenci alan ortaöğretim kurumları sınavında (LGS) en fazla soru çıkıp en fazla puan katsayısına sahip olan Türkçe, Matematik ve Fen üzerinde yapacaksın. 7. sınıf konularını da kapsadığı için dönem bitiminde çözmen daha faydalı olacaktır. :) Başarılar dileriz.


 • Sudenaz Ayan, Öğrenci
  Puan :

  merhaba tonguç yeni bu kitabın sayfa sayısını öğrenebilir miyim acaba? bir de bu yılın sonuna kadar sosyal soruları da çıkacak mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sudenaz, kitabımız 296 sayfadır. :)


 • eda dedeoglu, Veli
  Puan :

  Merhaba tonguç akademi kızım 7.sınıfa gidiyor bu kitabı şimdi mi almalıyım yoksa yazın yeni yıl yani 2021_2022 si mi çıkıyor cevaplayabilirseniz sevinirim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Şu an mağazamızda yer alan tüm kaynaklarımız yeni eğitim takvimine uygundur. Bu kitabı da dönem sonuna doğru alabilirsiniz. Sekizinci sınıf için çok faydalı bir kaynak olacaktır😉❤


 • zeynep su yiğit, Öğrenci
  Puan :

  tonguç ben 7. sınıfa gidiyorum .ben bu kitabı ne zaman alırsam bana yararı daha çok olur .söyleyebilir misin?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, ne zaman istersen alıp öğrenmeye başlayabilirsin. :)


 • BURAK yasakçı, Öğrenci
  Puan :

  SEVGİLİ TONGUÇ BU KİTABI SİPARİŞ ETTİM AMA NE DURUMDA,NERDE BİLMİYORUM YARDIM EDERMİSİN


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, sipariş numaranla kargo takibini ''Sipariş Takibi'' bölümünden yapabilirsin :)