;
7'den 8'e Hazırlık Kitabı

Satış Fiyatı: 32,00 ₺

87 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 7'den 8'e Hazırlık KitabıMEB’in birikimli ve tekrarlı eğitim modeline göre, 8. sınıfta görülecek konuların büyük kısmını 5, 6 ve 7. sınıflarda gördük. Bu konuların daha ileri versiyonlarını ve bu konulara dayalı öğrenebileceğimiz, ilk defa karşılaşacağımız yeni konuları 8. sınıfta beraber işleyeceğiz. Dolayısıyla 8. sınıfa daha önceki senelerde öğrendiklerimizi hatırlayarak başlamalıyız.

Elindeki bu kitap aslında sana 5, 6, 7. sınıf konularını MEB kazanımlarına ve müfredata göre bilimsel bağlantıları kurarak tekrar edecek. Bu tekrarları 8. sınıfın en önemli dersleri olan ve merkezi sınavla öğrenci alan ortaöğretim kurumları sınavında (LGS) en fazla soru çıkıp en fazla puan katsayısına sahip olan Türkçe, Matematik ve Fen üzerinde yapacaksın. Böylece temelin çok önemli olduğu bu derslere tam manasıyla hazır olup sene içinde öğreneceğin konuları kafanda daha rahat nereye koyacağını bileceksin. Kitabın çalışma şekli çok basit. Öncelikle kitap için ürettiğimiz çalışma programını uygulayacaksın. Kitapta 5, 6 ve 7. sınıflarda öğrendiğin konuları hatırlaman için video eğitimler hazırladık. TATS ile karekodları okutup bu eğitimleri izle ve sonrasında programda sana verilen testleri yeni konunun testlerini çöz. Bu sayede 5, 6 ve 7. sınıfı tekrar etmiş olacaksın. Sonrasında konunun son sayfasındaki karekodu okuttuğunda 8. sınıfta bu konuyla alakalı konuya hazırlık yapacağın eğitim karşına çıkacak. İste sen youtube/tonguc8 kanalımızda varolan 7’den 8’e hazırlık kampı ile beraber de bu kitabı bitirebilirsin.

7’den 8’e geçerken hiçbir eksiğin kalmasın!


Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 296 sayfa 

Soru Sayısı: 459

ISBN: 978-605-7568-97-7
 • zeynep su yiğit, Öğrenci
  Puan :

  tonguç ben 7. sınıfa gidiyorum .ben bu kitabı ne zaman alırsam bana yararı daha çok olur .söyleyebilir misin?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, ne zaman istersen alıp öğrenmeye başlayabilirsin. :)


 • BURAK yasakçı, Öğrenci
  Puan :

  SEVGİLİ TONGUÇ BU KİTABI SİPARİŞ ETTİM AMA NE DURUMDA,NERDE BİLMİYORUM YARDIM EDERMİSİN


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, sipariş numaranla kargo takibini ''Sipariş Takibi'' bölümünden yapabilirsin :)


 • Rümeysa İrem Çakmak, Öğrenci
  Puan :

  Ben siparişlerim kısmına girip sipariş takip kodumu girdiğimde sipariş yönetici tarafından iptal edildi diyor yani bu siparişlerim gelmicek anlamınamı geliyor ve birdaha başka siparişler versem önceki siparişlerim gelirmi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, detaylı bilgi için çağrı merkezimizle iletişime geçer misin yardımcı olalım :)


 • Zeynep Erden, Öğrenci
  Puan :

  MERHABA BEN ŞUAN 7. SINIFIM BU KAYNAĞI YAZ TATİLİNDE ALSAM HEM TEKRAR HEM DE 8. SINIF İÇİN GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ OLURMU DAHA DOĞRUSU SORMAK İSTEDİĞİM ŞEY BU KİTABI YAZ TATİLİNDE ALSAM VERİMLİ OLURMU? CEVAP VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Zeynep selam. Bu kaynak seni sekizinci sınıfa hazırlayacaktır. O nedenle yaz tatilinde alırsan tabi ki çok faydalı olur❤😊


 • TUBA EBRAR GÜLER, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç , kitap konu anlatımlı mı ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Evet kaynağımız konu anlatımlıdır❤😊