;
8'den 9'a Matematik Hazırlık Kitabı

Satış Fiyatı: 12,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8'den 9'a Matematik Hazırlık Kitabı

Matematiğin önemi hayatında gitgide artacak!

MEB tarafından son dönemde yapılan açıklamalarda hep sayısal düşünme becerisini geliştirme vurgusu üzerinden Matematik dersi ön plana çıkarıldı. Yani artık okul başarında matematiğin yüzdesi yükselecek.

Üniversite ve liselere geçiş sınavlarında ortaya çıkan tabloda sınavdaki en önemli ve belirleyici ders artık Matematik! Yani başarılı olmak istiyorsan matematikten kaçışın yok!

Çağın gereksinimlerinde de analitik düşünme becerisi kazanabilmenin temelinin matematik dersine bağlı olması, hayatın boyunca matematiğe ihtiyacın olacağı manasına geliyor.

Bütün bunlar gözünü korkutmasın. Matematiği temelinden ele alan 8’den 9’a Hazırlık Matematik kitabıyla çözüm çok kolay.

Hem lisede okul derslerinde hem üniversiteye giriş sınavlarında hem de sonrasında matematikle problemin olmasın diye işi en baştan sıkı tutman için sana bu kitabı hazırladık.

8’den 9’a Hazırlık Kitabı Matematik kitabında 6, 7 ve 8. sınıfta gördüğün matematik konularının tekrarını bulacaksın. Bu tekrarlar tam da MEB müfredatının yeni sarmal yapısına uygun hazırlandı. Üstelik bu tekrar 9. sınıf matematik konularıyla da bağlantılı ele alındı. Yani tekrar ederken bir yandan da önündeki senenin konularına hazırlanacaksın. Böylece hem önceki senelerin konularını temelden halledecek hem de liseye tam tekmil hazır olacaksın.

Çözemediğin soruların uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış çözüm videoları TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamasıyla bir tık uzağında. Takıldığın her yerde başvurabileceksin. Üstelik bu kitapta YouTube video kamp desteği de var. Kitap boyunca karşılaşacağın karekodları okutarak kamp videolarına ulaşabileceksin. Böylece yeni karşılaşacağın 9. sınıf konularını video kamp programıyla eksiksiz öğrenebileceksin.


                                        

 

Alt Başlık: Matematik

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 104

Soru Sayısı: 390

ISBN: 978-605-7825-07-0 • duru özuzun, Öğrenci
  Puan :

  Kitabımı ne kadar denediysem etkinleştiremedim yardım edermisiniz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Duru, destek@tongucmagaza.com adresine uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresi ve kitabın kaçıncı baskı olduğunuzu iletmenizi rica ederiz. İlgili sayfanın fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz olarak ilettiğiniz takdirde kitapları aktif edebilmekteyiz. Bu süreçte dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz. Sevgiler :)


 • Göksu Güreş, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitabı birkaç gün önce sipariş ettim kargom elime hızlıca ulaştı ama Tats uygulamasından kitabı etkinleştirmeye çalıştığımda ne kadar denediysem de kitabım etkinleşmedi. Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Göksu, destek@tongucmagaza.com adresine uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresi ve kitabın kaçıncı baskı olduğunuzu iletmenizi rica ederiz. İlgili sayfanın fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz olarak ilettiğiniz takdirde kitapları aktif edebilmekteyiz. Bu süreçte dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz. Sevgiler :)


 • Ayfer Türkeri, Öğrenci
  Puan :

  Ben 8.sınıftan 9.sınıfa geçiyorum şimdiden aldım ve erken ulaştı teşekkür ederim tonguç mağaza on numara beş yıldız.Çok güvenilir bir site sizinde buradan kitaplarınızı almanızı tavsiye ederim.


 • İbrahim Emir Alptekin, Öğrenci
  Puan :

  çook güzel bir kitap


 • Yasin Aşkın, Öğrenci
  Puan :

  dünyanın en güzel kıtabı bayıldımmmmmmmm:):):)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yasin, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)