;
10'dan 11'e Matematik Hazırlık Kitabı

Satış Fiyatı: 17,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 10'dan 11'e Matematik Hazırlık Kitabı


10’dan 11’e eksiksiz geçmenin yolu!

MEB’in birikimli ve tekrarlı eğitim modeline göre 11. sınıfta karşılaşacağın Matematik konularının temeli 9. ve 10. sınıfta gördüklerine dayanacak. Bu konuların daha ileri versiyonlarını ve bu konulara dayalı öğrenebileceğin, ilk defa karşılaşacağın yeni konuları 11. sınıf boyunca birlikte işleyeceğiz. Fakat 11. sınıfa daha önceki senelerde öğrendiklerimizi hatırlayarak başlamalıyız.

Elindeki bu kitap, üzerinde 9. ve 10. sınıfların bulunduğu ve ucu TYT’ye uzanan bir zaman çizelgesinde bağlantı kurmanı sağlayacak. Yani 9. sınıfta gördüğün Matematik konularını 10. sınıf konularıyla bağlantılı olarak tekrar edecek ve 11. sınıfta göreceğin konulara da hazırlanacaksın.

Üstelik bütün bu konularla alakalı TYT’de karşına çıkabilecek Yeni Nesil soru tipleriyle de konuları pekiştirmiş olacaksın.

Öncelikle kitap için üretilen programı uygulayarak çalışmaya başlayabilirsin. Kitapta 9 ve 10. sınıfta öğrendiğin konuları hatırlamana yardımcı olacak video eğitimler bulunuyor. TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) ile karekodları okutup eğitimleri izleyebilir ardından sana verilen testleri çözebilirsin. Bu sayede 9 ve 10. sınıf konularını tekrar etmiş olacaksın. Sonrasında konunun son sayfasındaki karekodu okuttuğunda 11. sınıfta bu konuyla alakalı olan konuya hazırlık yapacağın eğitim videosu karşına çıkacak.

Dilersen de youtube/tonguc11 kanalımızda bulunan 10’dan 11’e Hazırlık Kampı ile beraber de bu kitabı bitirebilirsin.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 144

ISBN: 978-605-7825-10-0 • Yusuf Cevher , Öğrenci
  Puan :

  Ben bu kitabı aldım fakat kitabı tats uygulamasında aktive edemiyorum kodu kabul etmiyor Tonguç Akademi yardımcı olursanız sevinirim...


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yusuf, destek@tongucmagaza.com adresine uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresi ve kitabın kaçıncı baskı olduğunuzu iletmenizi rica ederiz. İlgili sayfanın fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz olarak ilettiğiniz takdirde kitapları aktif edebilmekteyiz. Bu süreçte dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz. Sevgiler :)


 • Melek Aslan, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Melek, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Batuhan Sal, Öğrenci
  Puan :

  Kitap gayet kaliteli, 9.sınıf tekrarının içinde bile bir çok şey ögrendim. Teşekkürler tonguç


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Batuhan, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • YUSUF MERVAN TEKİN, Öğrenci
  Puan :

  çekinmeden alın biraz zor ama derece yapmak isteyenler için mükemmel


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yusuf, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Zehra Bakır, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitap sipariş ettikten sonra kaç gün içerisinde gelir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zehra, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun! Sevgiler