;
8. Sınıf İngilizce Taktikli Soru Bankası

Satış Fiyatı: 39,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf İngilizce Taktikli Soru Bankası


Eğer sen de bu sene İngilizce derslerinin bir numaralı öğrencisi olmak istiyorsan tam olarak aradığın yerdesin… Bu kitap ile hem okul hem de liselere giriş sınavlarında istediğin başarıya ulaşacaksın.

Senin için özel olarak hazırladığımız Tak-Tikli Soru Bankası alıştığın test kitaplarından farklı bir yapıya sahip. Testlerimizi çözerken bir taraftan da kitabın içerisindeki poster ve çıkartmalardan yararlanabileceksin. Bunlar öğrenmeni görselleştirmeni ve eğlenceli bir hale getirmeni sağlayacak!

Güncel MEB müfredatı ile tam uyumlu olan İngilizce Tak-Tikli Soru Bankası ile yol haritanı kendin oluştur ve eğlenerek öğren. Unutma, doğru Tak-Tik’le şampiyonluk garanti!


Alt Başlık: İngilizce

Türü: Soru Bankası

Soru Sayısı: 184

ISBN: 978-605-7825-52-0 • Eylül Çakır, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba ben sizi çok seviyorum ama size bir sorum ben 12 Eylül 2020 tarihinde 8. Sınıf Lgs paketi aldım acaba onun içindeki akıl haritası seti ve tonbook dergisi ne zaman elime geçer?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Eylül selam. Paketin hayırlı olsun. Şimdiden çalışmalarında başarılar diliyoruz. Paketin de bu hafta için elinde olacaktır diye düşünüyoruz. Sevgiler


 • Samet Şamil Ezgi, Öğrenci
  Puan :

  ACABA NE ZAMAN TANITIM VİDEOSU ÇEKİLCEK


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Samet, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Tanıtım videosu en kısa süre içerisinde eklenecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Deniz Kirman, Öğrenci
  Puan :

  Kitaplarınız çooook güzel


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Deniz, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • beyza altıntaş, Öğrenci
  Puan :

  merhaba tonguc akademi sizi severek izliyorum ve sizin sayenizde başarılı oluyorum bunun için size teşekkür ediyorum ve sizden bir ricam var bu kitabın tanıtım videosunu yapar mısınız Al-lah sizden razı olsunO


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Beyza, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Tanıtım videosu en kısa süre içerisinde eklenecektir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)