;
0'dan 9'a Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 25,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 9'a Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası


Bu sene Biyoloji dersinde maksimum başarı mı elde etmek istiyorsun? O halde doğru yerdesin! 0’dan 9’a Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası senin için özel olarak hazırlandı!

Kitap oldukça kolay ve pratik bir kullanıma sahip. Sol taraftaki sayfalarda, bu sene Biyoloji dersinde işleyeceğiniz konuların anlatımları yer alıyor. Öğrenmeni kolaylaştırmak için konuları atomlarına kadar parçaladık ve gereksiz bilgilerden arındırdık. Buralarda Biyoloji dersine dair bilmen gereken her şeyi bulabileceksin! Sağ taraftaki sayfalarda ise öğrenmelerini sınayabileceğin Süz-Geç testlerimiz yer alıyor. Takıldığın veya yapamadığın sorularda ise Tonguç, video çözüm desteği ile dilediğin her an yanında olacak!

0’dan 9’a Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası ile Biyoloji artık problem olmaktan çıkacak. Üstelik 2019-2020 güncel müfredatı ile %100 uyumlu!Alt Başlık: Biyoloji

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 224

ISBN: 978-605-7825-21-6 • buğra ulusoy, Öğrenci
  Puan :

  ürünü bugün alsam hemen yola çıkarmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Buğra, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Elifsu Kc, Öğrenci
  Puan :

  2019-2020 müfredatına uygun mu ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elifsu, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Kitaplarımız 2019-2020 müfredatına uygundur. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)