;
8. Sınıf Matematik Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 24,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Matematik Zoru Bankası


Zoru yaparsın, imkansız biraz zaman alır!

Yenilenen 2019-2020 müfredatına %100 uyumlu olarak tasarlanan 8. Sınıf Matematik Zoru Bankası’nın içerisinde kazanımları birebir test eden temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular bulunuyor.

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Çalışma kitabında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamasıyla çözümünü 7/24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

 

Alt Başlık: Matematik

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 224

ISBN: 978-605-7825-66-7 • özkan bozdağ, Öğrenci
  Puan :

  ürün güzel tamamı lgs uyumlu ve video çözümlü tavsiye ederim alın


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Özkan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Yaşar Emin Ersoy, Öğrenci
  Puan :

  Şu an kullanıyorum ve tek kelime ile Efsane.Matematik çözmekte zorlananlar için öneririm.Zor sorular ama soru içeriği ,soru görselleri,soru kökünün renkleri sayfaları renklendiriyor ve soru yu çözesin geliyor.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yaşar, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Yusuf Koca, Öğrenci
  Puan :

  kargomuz hangi kargo firması ile gönderiliyor


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yusuf, öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Siparişler Aras Kargo ile gönderilmektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • abdurrahman sürmeli , Öğrenci
  Puan :

  çok güzel


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Abdurrahman, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • İrem Baş, Öğrenci
  Puan :

  Kargo ve kapıda ödeme kaç lira acaba? :)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İrem, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)