;
8. Sınıf Tüm Dersler Eko Taktikli Soru Bankası Seti

Satış Fiyatı: 289,00 ₺

0 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Tüm Dersler Eko Taktikli Soru Bankası Seti


"DİKKAT! Bu kitap var olan orijinaliyle birebir aynı içeriğe sahiptir. Daha küçük yazı boyutuyla iki sayfanın bir sayfaya yerleştirilerek küçültülmüş EKONOMİK VE EKOLOJİK VERSİYONUDUR."

Sizlerin ders kaynaklarına ulaşmasının gittikçe zorlaştığı bu dönemde, bizler “imkansız!” denileni yapıyoruz ve EKOKİTAP kaynaklarımızı sizlere sunuyoruz. Üstelik Eko Taktikli Soru Bankalarımız, sen Tonguç kalitesine daha uygun fiyatlarla kavuş diye özel olarak hazırlandı! 

8. Sınıf Tüm Dersler Eko Taktikli Soru Bankası Setindeki tüm sorular ve içerikler; MEB müfredatı, kazanımları ve yıllık planına en hassas şekilde bağlı kalınarak hazırlandı.  

İçerisinde sıradan soru bankalarından farklı olarak algıyı açıcı, ders çalışma iştahını artıran, onlarca hap bilgiyi içeren kes-yapıştır Takbilleri ve bu takbiller yapıştırılarak oluşturulan, testlerin takip edileceği konu haritaları (posterler) yer alıyor.  

8. Sınıf Tüm Dersler Eko Taktikli Soru Bankası Seti var olan orjinaliyle birebir aynı içeriğe sahiptir. Daha küçük yazı boyutuyla daha az sayfadan oluşan EKOKİTAP versiyonudur. 

Elindeki bu kitap ile Daha Az Kâğıt Tüketimi yaparak ekolojik dengeyi koruyor, aynı içeriğe Daha Az Ödeme ile aile ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyorsun. Yani hem EKOlojik hem de EKOnomik!  

Bu arada kitaplarının bir de gizli gücü var. Her testin sonuna ikişer adet dijital soru ekledik. Testlerin başındaki kare kodları okutarak bu gizli gücün eklendiğini görebilir ek soruları çözebilirsin.

Sakın bu soruları çözmeden testleri bitirdim deme!

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular Hata Kutusu’nda birikir. Bu hatalara göre TATS Doktor’u sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitapların TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

8. Sınıf EKO Taktikli Türkçe Soru Bankası 

Sayfa sayısı: 136 (Kes - Yapıştır 3 poster + 80 Takbil)

8. Sınıf EKO Taktikli T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası 

Sayfa sayısı: 128 (Kes - Yapıştır 3 poster + 60 Takbil)

8. Sınıf EKO Taktikli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

Sayfa sayısı: 88 (Kes - Yapıştır 3 poster + 60 Takbil)

8. Sınıf EKO Taktikli İngilizce Soru Bankası

Sayfa sayısı: 112 (Kes - Yapıştır 5 poster + 80 Takbil)

8. Sınıf EKO Taktikli Matematik Soru Bankası 

Sayfa sayısı: 136 (Kes - Yapıştır 3 poster + 80 Takbil)

8. Sınıf EKO Taktikli Fen Bilimleri Soru Bankası 

Sayfa sayısı: 152 (Kes - Yapıştır 3 poster + 120 Takbil)

Türü: Soru Bankası 

Sayfa Sayısı: 752

Soru Sayısı: 3433 soru kitapta 912 soru dijitalde  Toplam 4345 soru

Kitap boyutları: 27x19 cm

ISBN: 8683781816316