;
10.1 Akıl Haritaları Seti

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 10.1 Akıl Haritaları Seti10.1 Akıl Haritaları seti ile bu sene öğrenmen gereken her şey elinin altında olacak!

Üstelik senin için özel olarak hazırladığımız Akıl Haritaları setimiz güncel MEB müfredatına uygun olarak düzenlendi!

Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. 10.1 Akıl Haritaları setimiz Edebiyat, Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji  derslerinden oluşuyor. İçerisinde 7 adet harita seni bekliyor. Bu akıl haritaları ile derslere ait tüm konuları tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin “Büyük Resmini” bir bakışta görmüş olacaksın!

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların özünü içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel bilgileri ise bol bol görselle destekliyor. Böylelikle de akılda kalıcılığı da artıyor. Üstelik her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin!

10. Sınıf 1. Dönem Akıl Haritaları setini sen de bir an önce edin, derslerde maksimum başarıya ulaş!

 

Alt Başlık: Edebiyat, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji

Türü: Poster

Sayfa Sayısı: 7 Poster

ISBN: 978-605-7716-36-1 • zeliha tuğrak, Öğrenci
  Puan :

  Ben bu kitabı sipariş ettim motivasyonumun yükseleceğini ve derse daha çok baglanabilecegimi düşündüm. Sipariş ne zaman gelir.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zeliha. Öncelikle kitaplarını güzel günlerde kullan. Derslerine büyük katkılarda bulunacağına eminiz. Kargon da birkaç iş günü içinde elinde olacaktır😊


 • şule şevval şimşek, Öğrenci
  Puan :

  içerisinden haritalarla birlikte akıl notları da çıkıyor mu ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Şule. Elbette geliyor. Setin içinde Akıl Notları da var. Şimdiden başarılar diliyoruz😉💖