;
Matematik Dergisi Fonksiyonlar

Satış Fiyatı: 15,00 ₺

1 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs Matematik Dergisi Fonksiyonlar


Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

 

Elindeki bu dergi matematik içinde yer alan fonksiyonlar konusuna ait tüm soruları doğru yapman için hazırlandı.

 

Dergimizin içerisindeki ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu; özgün sorular MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu.Fonksiyonlar dergisine girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek dergiyi kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğreneceksin.

 

Ayrıca fonksiyonlar işlerken işine yarayacak hap bilgileri Hatırla kısmından edinebileceksin. Föy sayfalarının başında bulunan Özet, Örnek-Çözüm ve Pekiştir bölümleriyle önce konuyu öğrenecek,örnek soru ve çözümüyle mantığını kavrayacak sonra da pekiştireceksin. Hemen ardında yer alan föy testleriyle de kendini geliştireceksin.

 

Temel Düzey, Orta Düzey, İleri Düzey ve Sınav Tarzı soruların yer aldığı bölüm testleri konuları öğretecek, sınayacak, zorlayacak ve sana sınav provası yaptıracak.Derginin bölüm testlerinden sonra gelen Fonksiyonları baştan sona tarayanTekrar Testleri ise eksiğin kalmamasını sağlayacak. Dergide her testin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin.

 

Matematik dergisi serilerinden olan fonksiyonlar ve sonrasında gelecek olan diğer matematik dergileri TYT-AYT’de istediğin nete ulaşmanı sağlayacak.Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle ve kaynakla çalışırsan üniversite sınavında başarı seni bekliyor!

 

 

Sayfa Sayısı:144

Soru Sayısı:496

ISBN: 978-605-7716-42-2  • Oğuzhan Karaoğlan, Öğrenci
    Puan :

    Merhaba Tonguç akademi ben 11. Sınıfa yeni geçtim bu kitabın konusu 10 .sınıf fonksiyonlar mı yoksa 12. Sınıf konularıda içinde mevcut mu


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba Oğuzhan. 10.11.12 sınıflar için uygundur. Şimdiden başarılar diliyoruz🙂