;
10.2 Akıl Haritaları Seti

Satış Fiyatı: 37,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 10.2 Akıl Haritaları Seti


10.2 Akıl Haritaları seti ile bu sene öğrenmen gereken her şey elinin altında olacak! Üstelik senin için özel olarak hazırladığımız Akıl Haritaları setimiz güncel MEB müfredatına uygun olarak düzenlendi!

Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. 10.2 Akıl Haritaları setimiz  Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji  ve Edebiyat derslerinden oluşuyor. İçerisinde toplamda 9 adet harita seni bekliyor. Bu akıl haritaları ile derslere ait tüm konuları tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin “Büyük Resmini” bir bakışta görmüş olacaksın!

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların özünü içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel bilgileri ise bol bol görselle destekliyor. Böylelikle de akılda kalıcılığı da artıyor. Üstelik her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin!

Alt Başlık: Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Edebiyat

Türü: Konu Anlatım

Sayfa Sayısı: 9 poster  • Ramazan Enes Kara, Öğrenci
    Puan :

  • Tonguç Mağaza, Admin

  • Ahmet Çalışkan , Öğrenci
    Puan :

  • Tonguç Mağaza, Admin