;
9.2 Akıl Haritaları Seti

Satış Fiyatı: 39,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 9.2 Akıl Haritaları Seti


9.2 Akıl Haritaları seti ile bu sene öğrenmen gereken her şey elinin altında olacak! Üstelik senin için özel olarak hazırladığımız Akıl Haritaları setimiz güncel MEB müfredatına uygun olarak düzenlendi!

Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. 9.2 Akıl Haritaları setimiz  Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji,  Coğrafya ve Tarih derslerinden oluşuyor. İçerisinde toplamda 10 adet harita seni bekliyor. Bu akıl haritaları ile derslere ait tüm konuları tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin “Büyük Resmini” bir bakışta görmüş olacaksın!

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların özünü içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel bilgileri ise bol bol görselle destekliyor. Böylelikle de akılda kalıcılığı da artıyor. Üstelik her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin!

Alt Başlık: Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya

Ürün içeriği : 10 Poster

ISBN: 978-625-7006-11-8 
 • Haktan Karakaya, Öğrenci
  Puan :

  içinde akıl notları geliyormu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Haktan, hayır gönderilmiyor. :) Yalnızca Akıl Haritaları var. :)


 • Ahmed Talha Çelik, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel elime bugün ulaştı.Hem hızlı kargo.


 • irem gültepe, Öğrenci
  Puan :

  lütfen bir dahaki sefere yana doğru değilde diklemesine olsun haritalar biz duvara asınca çok yer kaplıyor o yüzden fazla asamıyoruz duvarlarımıza


 • Tonguç Mağaza, Admin

  İrem önerin için çok teşekkür ederiz. İlgili yerlere aktarıyoruz💖😊